מי אנחנו

אנחנו "עמותת הסיינטולוגים החופשיים בישראל", עמותה רשומה שמספרה 580573376.

אני, ציפי אנדרסון, יחד עם חבריי הסיינטולוגים החופשיים בישראל ייסדנו עמותה זו. המטרה שלנו הינה לשמור על הטכנולוגיה של רון האברד סטנדרטית וזמינה. אנו מעוניינים לאפשר לכל אדם להגיע ל-OT ללא הפרעות, באופן חלק ורצוף הישגים. לפירוט מטרות העמותה ראה בהמשך.

במכתב המדיניות מ- 7 פברואר 1965, "שמירת סיינטולוגיה פועלת", ל.ר.ה. מחייב אותנו: "זהו העניין של כל חבר צוות לאכוף זאת."… "לא משנה איפה אתה בסיינטולוגיה, אם בצוות או לא, מכתב המדיניות הזה נוגע אליך."…"אז המפלצת שעלולה לטרוף אותנו היא לא הממשלה או הכהונה הגבוהה, זה הכישלון האפשרי שלנו לשמור ולעסוק בטכנולוגיה שלנו".
מתוך מחויבות בלעדית לרון האברד ולמטרות הסיינטולוגיה, "להפוך את בעלי היכולת לבעלי יכולת גבוהה יותר", אנו ממשיכים ליישם, ללמד ולהפיץ סיינטולוגיה וכך לעזור לעצמנו ולאנשים אחרים לשפר את חייהם. לצערנו, נוכחנו להבין כי האפשרות היחידה ליישם סיינטולוגיה באופן תקני וללא הפרעות הינה מחוץ לכנסיית הסיינטולוגיה.
אנו, חברי העמותה, הבנו כי הדרך היחידה ליישם סיינטולוגיה בצורה סטנדרטית וללא הפרעות הינה מחוץ לכנסיית הסיינטולוגיה. זה מצער, אך נכון!

אנחנו סיינטולוגים המבחינים באופן יום יומי כי הנהלת כנסיית הסיינטולוגיה פועלת בניגוד למדיניות של רון האברד, מכניסה טכנולוגיה חורגת ואתיקה חורגת. כך, למעשה, דיאנטיקה וסיינטולוגיה נהרסות. המקור של סיינטולוגיה הוא רון האברד. אנו מיישמים את הטכנולוגיה של סיינטולוגיה בחיי היום יום בדיוק כמו שרון היה מצפה מאיתנו. בישראל ובעולם כולו ישנם אירגונים גבוהים המספקים טכנולוגיה סטנדרטית לאורך כל הגשר, משני צדדיו.
אתר זה מכיל מידע על הנעשה בארץ ובעולם בנוגע לסיינטולוגיה. בנוסף, קיים בלוג המזמין כל אחד ואחת מכם לשתף ברעיונותיו, הישגיו, תחושותיו וחוויותיו מהחיים כסיינטולוג.
אנו מאחלים לכותבי האתר ולקוראיו עידן חדש ופורה של תקשורת חופשית ועתיד טוב יותר לסיינטולוגים ולאנושות בכללה.

ציפי אנדרסון, יו"ר העמותה

 

מטרות העמותה הן:

1. קידום החברה הישראלית, היושר והמוסריות שלה באמצעות הפילוסופיה השימושית שפיתח רון האברד.

2. הנחלת טכנולוגיית הלמידה של האברד לקידום החינוך וההשכלה בחברה הישראלית.

3. לאפשר לאנשים להגשים רווחה, אושר והצלחה באמצעות יישום של הטכנולוגיה של האברד בחייהם.

4. הכשרה של אודיטורים ושל מומחים ביישום של הטכנולוגיה של סיינטולוגיה כדי לאפשר הפצה נרחבת של ידע חיוני זה.

5. קיום הרצאות, סמינרים, סדנאות, קורסים ופעילות שמטרתה קידום ידע  הסיינטולוגיה והפילוסופיה של רון האברד.

6. הגנה על כל חברי העמותה מפני פגיעות ומתקפות משפטיות, עיתונאיות או בכל מדיה אחרת.

7. ייזום פעולות להבאת ידע ומומחים לארץ כדי לקדם את יישום הסיינטולוגיה בארץ.

8. פרסום וקידום היישום של הטכנולוגיה של האברד בידי סיינטולוגים עצמאיים ותמיכה במרכזים אשר מיישמים את הטכנולוגיה של האברד.

9. לטפח קשרי ידידות ושיתוף פעולה עם עמותות דומות בעולם כדי להחליף דעות, ללמוד, לקיים ביקורים ולהחליף סטודנטים. לפעול יחד עם קבוצות אלה על מנת להיות חלק מהמאמץ העולמי לקידום סיינטולוגיה עצמאית.

שים לב: העמותה פועלת תחת פיקוח רשם העמותות במשרד המשפטים. העמותה היא גוף דמוקרטי ולכל חבר זכות לבחור ולהיבחר. כל חברי העמותה מקבלים מידע שוטף אודות פעילויות העמותה ודו"ח  כספי מפורט.

 

מרכזים בישראל

בישראל ישנם מספר מרכזים של סיינטולוגיה בהם ניתן לקבל שירותים של אודיטינג או לעשות הכשרה.
אנו, סיינטולוגים חופשיים בישראל, מאמינים כי כנסיית הסיינטולוגיה מעוותת את הטכנולוגיה של רון האברד והפכה להיות עסק חמדן שעיקר מטרתו לסחוט כספים מהקהל. גרוע מכך, הנהלת הכנסייה החדירה פעולות שרירותיות רבות אשר חוסמות את ההתקדמות שלך לקליר ול- OT. ניתן לקרוא חומר רב אודות כך באתר זה ובאתרים רבים בעולם.
עמותת הסיינטולוגים החופשיים בישראל שמחה לבשר שנפתחים עוד מרכזים המספקים את הידע של רון האברד ללא תוספות ושינויים.

מרכז דרור – סוללים את הדרך שלך ל- OT

מרכז דרור אשר עזב את הכנסייה ביולי 2012 בעקבות הבחנה בחריגות חמורות בכנסייה. לקריאת המכתב המרתק שלהם לחץ כאן. מרכז דרור הוקם בשנת 1992 במטרה לאפשר לכל אדם לממש את הפוטנציאל האדיר שטמון בו. מרכז דרור פועל על פי הפילוסופיה השימושית שפיתח רון האברד. בעזרת פילוסופיה שימושית זו, אדם מגלה שיש בידו האפשרות לשנות את עצמו ולהעלות את יכולותיו. לפרטים נוספים לחץ כאן.

 

 גלית לטינסקי – אודיטורית רמה 0

 

גלית מעבירה שירותים של אודיטינג רמה 0 באזור חיפה והקריות. לפרטים נוספים לחץ כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *