פבר 04 2017

גלית מתחילה את הרמות המתקדמות

גלית פעילה בדרור מזה שנים רבות, הצהירה קליר לפני כשנתיים ובימים אלה התחילה את דרכה על הרמות המתקדמות.

גלית עוסקת בחינוך מזה כ-20 שנה ומנהלת גן עירוני בקרית ים. ביקשנו ממנה שתספר לנו איך הגיעה למרכז דרור ועל חוויותיה מהמסע על הגשר.

גלית מספרת:

"בשנת 1998 הכרתי בחורה בשם יוליה שמקבלת אודיטינג ולומדת במרכז דרור. היא הביאה אותי למרכז דרור ושם רכשתי את הספר דיאנטיקה.

"לאחר כשנה חוויתי משבר בחיים וגם לא הרגשתי טוב. פניתי ליוליה והיא נתנה לי סיוע* שעזר לי מאוד. לאחר שהשתקמתי קצת הגעתי לדרור, כדי לטפל במשבר שחוויתי. קיבלתי אודיטינג דיאנטיקה מכרמלה שעזר לי מאוד. בהמשך השנים למדתי את כל הקורסים הבסיסיים בדרור וגם עשיתי קורסים של אקדמיה בארגון בתל-אביב. לשמחתי, נשארתי עם דרור כשהם פרשו מהכנסייה לפני חמש שנים כך שהיום כל הגשר פתוח בפני. לא מזמן סיימתי קורס אודיטור סולו חלק 2, וגם קורס הכשרה של אודיטור רמה 0*.

"בכל התקופה מאז שהתחלתי במרכז דרור, אני מתקדמת על השלבים בגשר. אני עושה זאת במקביל להיותי אמא לשני ילדים מקסימים ומנהלת גן ילדים, תפקידים כיפיים ומאתגרים שדורשים מסירות וזמן. לפני כשנתיים הגעתי לקליר ואני ממשיכה להתקדם על הגשר ועושה עכשיו רמה מתקדמת 1.

"בעקבות התהליך שעברתי, אני יכולה להגיד שאני מרגישה עוצמה ויכולת להתמודד עם מצבים מאוד קשים בחיים. אני בתקשורת טובה עם הסביבה ויש לי גם את הכוח והביטחון לא להיות בתקשורת עם גורמים שאני לא רוצה. אחרי 20 שנה כגננת, אני ממשיכה לאהוב את הילדים ולתת להם את היחס הראוי מבלי להרגיש שחיקה מקצועית, להפך יש לי יותר מרץ וחיבה כלפיהם מיום ליום.

"אני בריאה ומרגישה צעירה מבחינה גופנית. אני מאוד פעילה ונמרצת. אני ממליצה מאוד לאנשים שרוצים להיות בריאים ומאושרים, בכל גיל, לבוא לדרור ולהשתפר!"

 

*סיוע – תהליך שבעזרתו האדם יכול להתגבר על מחלות או פציעות בצורה קלה ומהירה יותר.

*אודיטור רמה 0 – רמת ההכשרה הראשונה של אודיטור של סיינטולוגיה. אודיטור ברמה 0 יכול להעביר את השלב על הגשר שמטפל בזיכרון ובתקשורת.

 

 

3 תגובות

  • חמי on 4 בפברואר 2017 at 5:27 pm

  כל הכבוד על ההשקעה!
  בהצלחה גלית!!! מחכה לך הרפתקה גדולה ומרתקת!!! תהני!
  ♥ ♥

  • יוסי צ׳רני on 5 בפברואר 2017 at 10:06 pm

  Congrats, Galit! Well Done!

  • כרמלה on 7 בפברואר 2017 at 9:50 am

  גליתי כל הכבוד לך יקירתי! אני ממש גאה בך על הדרך שעברת במהלך השנים. על היותך חלק מהקבוצה שלנו. המשך עליה מהנה על הגשר. אוהבת מאד. כרמלה

האפשרות להגיב נסגרה.

%d בלוגרים אהבו את זה: