המסע לשוודיה ולברלין וד"ש מדן קון

ביום שישי, 5 ספטמבר 2014, נפגשנו, חברי עמותת הסיינטולוגים החופשיים, בביתם של תמי ודני למברגר.

 במפגש, שהתקיים לאחר שובם של תמי ודני מביקור בשוודיה ובברלין, סיפר דני על הפגישות המרתקות שהיו להם עם סיינטולוגים ותיקים וביניהם דן קון, אשר עבד שנים רבות עם רון האברד ושימש בתפקידים בכירים ביותר בהנהלה של כנסיית הסיינטולוגיה.

 את המפגש תיעדנו ואנו שמחים להציג אותו בפניכם בשני סרטונים.

 בסרטון הראשון מתוארים סיפורים מרתקים של סיינטולוגים בשוודיה ובברלין, אשר פרשו מהכנסייה וחוויותיהם. עדויות אלה, רובן של אנשים אשר שירתו בארגון הימי, מחזקות את אשר אנו יודעים על הרס הסיינטולוגיה בתוך הכנסייה.

בסרטון השני מוצג הסיפור העיקרי, סיפורו של דן קון, גיבור הסרט הטכני "קורס הת"רים המקצועי" אשר בויים על ידי רון האברד בשנת 1977. בסרט, דן גילם את דמותו של ג'ו האוורד, אודיטור שדה כושל שזומן לקורס הת"רים והפך בזכותו לאודיטור מצליח. דן קון עבד עם רון האברד בהפקת הסרט ושימש ראש יחידת המחקר של רון. בהמשך השירות שלו בארגון הימי, מילא דן קון תפקידים בכירים בהנהלה העולמית, כולל מפקח מקרים ראשי בינ"ל וראש מחלקת המחקר והליקוט הטכני של רון האברד, אותה מחלקה שאספה חומרים טכניים והוציאה אותם לאור. אחד הפרויקטים החשובים להם היה דן קון אחראי הוא ההפקה של "עידן הזהב של הטכנולוגיה" בשנת 1996, על כך תשמעו בסרטון עצמו.

 את הסרטונים מלווה פס-קול אשר יהיה מוכר לחלק מהצופים. מי שמזהה זאת, אנא כתוב מהו פס-הקול בתגובות 🙂

 עמותת הסיינטולוגים החופשיים בישראל רוצה להודות לתמי ולדני על המאמץ שהם משקיעים באיסוף מידע מאת סיינטולוגים בכירים ברחבי העולם במטרה לשקם את סיינטולוגיה ולהבטיח את עתידה לשנים רבות.

 אתם מוזמנים לצפות בסרטונים ולהביע את התרשמותכם באזור התגובות שבפרסום זה.

 צפייה מהנה…