פבר 21 2014

מרכז דרור – סיכום 2013

מרכז דרור העביר לידינו את הסיכום שלו לשנת 2013. אנו שמחים לראות שהפעילות של סיינטולוגיה עצמאית בישראל מתרחבת, לכן החלטנו להפיץ את המגזין האחרון של מרכז דרור. קריאה מהנה.
-העורכים

באנר עיתון דרור

סיכום שנת 2013

איזו שנה מדהימה היתה לנו! זו היתה שנה של התפתחות, צמיחה והישגים רבים לקהל דרור.
סקירה קצרה עלינו. מרכז דרור מעביר קורסים ותהליכים של סיינטולוגיה לקהל הרחב למעלה מ-20 שנה. אנו פועלים על-פי הפילוסופיה הרוחנית יישומית שפיתח רון האברד. מרכז דרור מאפשר לאדם לממש את הפוטנציאל העצום הטמון בו. באמצעות יישום הידע בחייו, האדם יכול לשנות את עצמו ולהעלות את יכולתו.
עד יוני 2012 פעל מרכז דרור בכפוף לארגון הידוע בשם "כנסיית הסיינטולוגיה". בשנים האחרונות נוכחנו לראות שארגון זה סוטה מהדרך שהתווה רון האברד ומעוות את הידע של האברד. לכן, החלטנו לפני כשנתיים לפרוש מ"כנסיית הסיינטולוגיה" ומאז אנו פועלים באופן עצמאי. בשנתיים אלה רכשנו את הידע הנדרש כדי להעביר את כל השלבים שבנה האברד. מרכז דרור ממשיך להתרחב ומאפשר לכל אדם להתקדם על "הגשר לחופש רוחני מלא" בדיוק כפי שרון האברד התכוון ולהינות מהישגים רבים.
בגיליון זה תמצאו את האירועים העיקריים שהתרחשו בשנה החולפת.

סילביה3

 

 

 

סילביה לורנס, אודיטורית בכירה,
השתתפה בבניית הארגון המתקדם
של מרכז דרור.

 

 

 

נבחרת הקלירים לשנת 2013!

קלירים בשורה

 

 סטטיסטיקות… על אמת

גרףהסטטיסטיקה החשובה ביותר של מרכז דרור היא נוכחות: מספר האנשים אשר מקבלים שירותים במרכז דרור במשך חודש. לפני שעזבנו את הכנסיה הגענו לשיא, באפריל 2012 היו על הקווים 51 אנשים.
עם עזיבתנו את הכנסיה החל מסע לחצים והפחדות כלפי החברים שלנו. ואכן, מספר מקבלי השירותים ירד ל-33 באוקטובר 2012. בעקבות עבודה קשה, יישום טכנולוגיה תיקנית, איכפתיות אמיתית ושירות מעולה, אנו מתרחבים בהתמדה.
הצלחנו! בחודש דצמבר 2013 חזרנו לשיא – 51 מקבלי שירותים בדרור.

המאמר המלא באנגלית התפרסם ב-2013/11/10 באתר של מייק רינדר www.mikerindersblog.org

קליר כחול-לבן

במהלך השנה החברים במרכז דרור התקדמו בקצב מהיר לעבר השגת המצב של קליר.
אנו מציגים בגאווה את נבחרת הקלירים של שנת 2013!

דוןמוטיגליתעדיויקהפאבל

קליר: "אדם שנמצא ברצון וביודעין בעמדה של גורם על חייו, על גופו ועל סביבתו. הרעיון של הבאת אנשים לקליר זה פשוט לגרום להם להיות בעלי יכולת גבוהה יותר, ובמיוחד להגדיל את היצירתיות שלהם ואת הסיבולת שלהם. לקליר אין מיינד ריאקטיבי שמשפיע עליו לרעה". (רון האברד)
הגדרה: מיינד ריאקטיבי הוא אותו חלק בתודעה של האדם שאינו תחת שליטתו ואשר מפעיל עוצמה וכוח בצורה שלילית על המחשבות, הדחפים והמצב הגופני של האדם.

 

רמות מתקדמות

אחר שהאדם הגיע למצב של קליר, הוא מתקדם לעבר הרמות המתקדמות.  כאשר האדם הוא קליר, אין לו עוד מיינד ריאקטיבי משל עצמו, אך הוא עדיין מושפע מתחומים אחרים בחייו, כגון האנשים הקרובים אליו, החברה בה הוא חי או העולם הפיזי. ברמות המתקדמות האדם מטפל בתחומים אלה. ככל שהוא מתקדם ברמות אלה, הוא הופך ליותר ויותר גורם על תחומי חייו וכך האדם הינו חופשי להציב ולהשיג כל מטרה שהוא חפץ בה. המשתתפים ברמות המתקדמות מספרים:

איל צורף

א. צ, עורך-דין

 

"אני מרגיש שלווה,
אני מתקדם ויכול להשיג
את המטרות שלי בטווח הקצר.
המון תודה למרכז דרור
ולרון האברד שגילה את מה
שהוא גילה, זה ממש לא יאומן."

 

 

אביב לעיתון

אביב ברשדסקי, אודיטור במרכז דרור

 

"תהליך מדהים!
אני מרגיש שהגוף שלי חסר משקל
ואני מסתכל על החיים מנקודת מבט חיצונית.
אני נחוש להצליח.
החיים יפים.
תודה לתמי ולרון האברד."

 

 

 

חמי בנבנישתי

חמי בנבנישתי, בעלים של "עולם הפסנתרים"

 

"אני במקום אחר, מרחב אחר רחב ונקי מאד,
שקט מעורר השראה. הזוויות של כל הדברים שונות,
גם מנטלית וגם פיזית. יכולת ההתכוונות שלי שונה,
מחודדת יותר, חודרת רחוק יותר והכל שקט,
בלי רעש וצלצולים, אבל עם חיוך פנימי ענק."

 

 

 

אירועים עיקריים

מימין לשמאל: סילביה, ציפי וחמי

מימין לשמאל: סילביה, ציפי וחמי

ביקור סילביה לורנס בדרור

בחודש מרץ 2013, התארחה במרכז דרור סילביה לורנס, אשר שימשה שנים רבות כאודיטור דרגה 9 וכאחראית על הדרכת אודיטורים בארגון פלאג. סילביה עזבה את פלאג ב-2007 לאחר שראתה את החריגות החמורות שם. סילביה עבדה איתנו במשך כחודש וחצי כדי להבטיח העברה סטנדרטית ב-%100 של הרמות המתקדמות בדרור.
לקריאת מכתבה של סילביה לחצו כאן ולצפיה בסרטון לחצו כאן.

 

 

 

 

 

l-ron-hubbard1הגשר המקורי של רון

הגשר המדוייק, אשר מבוסס על חומרים מקוריים של האברד, שוחזר לאחר מחקר מקיף. גשר זה מראה את הרמות המתקדמות שרון חקר והעביר לנו, בסדר הנכון שלהם ותהליכים נוספים שזמינים היום בארץ. פרוייקט שיקום הגשר התבצע על ידי הצוות הטכני של עמותת הסיינטולוגים החופשיים, תמי למברגר, אביב ברשדסקי, דון שאול ועוד עשרות ברחבי תבל שאיפשרו להשלים את המשימה.
חיוני לכל סיינטולוג להכיר את הגשר של רון – לחצו כאן.

 

תמונה (14)אקדמיה – קורס סולו

בחודש נובמבר האחרון, התקיים קורס סולו במרכז דרור. העברנו את הקורס במשך שבוע אינטנסיבי מהבוקר עד הערב. בקורס למדנו תיאוריה, כיצד להפעיל את האי-מיטר ותרגלנו כיצד לתת תהליכים בסולו.

(אי-מיטר – הוא מכשיר המשמש במתן תהליכים לאדם אחר או לאדם עצמו. האי-מיטר מאפשר לאתר אזורים של מטען נפשי ואת המקור לקשיים מנטליים שהאדם חווה).

 

 

1תמי ודני בארצות הברית

במהלך חודש יולי 2013, תמי ודני ערכו סיור מקיף בארצות הברית. במהלך הסיור הם נפגשו עם עשרות סיינטולוגים ותיקים, רובם אנשים טכניים בכירים אשר שירתו שנים רבות כאודיטורים וכמפקחים בארגונים הגבוהים של סיינטולוגיה. חלקם אף עבדו ישירות עם רון האברד.
בפגישות אלה רכשה תמי חומרים טכניים חיוניים ותירגלה העברה של שלבים שעד כה לא היו זמינים בארץ. בזכות מאמצים אלה, מרכז דרור מעביר היום את כל הגשר בדיוק על-פי רון האברד.
הסיפור המלא: "סיור מחוף לחוף ארה"ב 2013"
צפיה בסרטון : "דו"ח סיור בארה"ב ומידע אודות הגשר"

אורח מארצות הברית – אורי וילבוש

אורי וילבושאורי הגיע לאחרונה למרכז דרור כדי לחזור לגשר. אורי הגיע לדרור מניו-ג'רסי, ארה"ב. אורי הוא בעל חברה מהגדולות בארצות הברית לייבוא ושיווק שטיחים.
אורי התחיל את דרכו בסיינטולוגיה בשנת 1989 אך נאלץ לעזוב את הכנסיה מכיוון שנמנע ממנו להתקדם. כעת, אורי הגיע למרכז דרור כדי לקבל אודיטינג.
אורי משתף אותנו בהרגשתו: "כייף לא נורמלי לחזור. זו חוויה עצומה לבוא למרכז דרור ולהמשיך את מה שהתחלתי לפי 22 שנה. אני שמח שמצאתי את הארגון שלי, הבית החדש שלי. מרכז דרור מיישם טכנולוגיה סטנדרטית, במדוייק ותוך מתן שירות מעולה ואיכפתיות. בדרור תשומת הלב היא לקדם אותי על הגשר, ללא כל שיקולים זרים. אני מודה לצוות דרור על פעילותם להבטיח את הגשר לכל אדם ומודה לרון האברד על הטכנולוגיה המופלאה."
למאמר המלא לחצו כאן.

תוכנית שלמות אישית

אנו שמחים לבשר על שירות חדש במרכז דרור – תוכנית שלמות אישית ושפע!
תוכנית זו פותחה בשנות ה-70 תחת הנחיותיו של רון האברד. אודיטורים בכירים שעבדו עם רון מעבירים את התוכנית בארצות הברית ולאחרונה למדנו כיצד להעביר אותה בדרור.
תוכנית שלמות אישית מאפשרת לאדם ליישם כלים של אתיקה לחייו הוא. התוכנית אינה כופה על האדם צרכים של הסביבה או מטרות זרות. בתוכנית האדם מאתר מהם הגורמים אצלו אשר חוסמים את הצלחתו ומונעים ממנו מלהגשים את מטרותיו.
תוצאת התוכנית היא אדם בעל חשיבה חדה שבעזרתה העשייה שלו נעשית יותר יעילה ובונה. היכולת שלו משתפרת וכך האדם משיג תוצאות הרבה יותר טובות בכל תחומי חייו.
להלן כמה סיפורי הצלחה של לקוחות אשר עשו את התוכנית:

"תוכנית זו עזרה לי למקד את נקודת המבט שלי ולהתייצב במגמת עלייה בעסק שלי. במהלך התהליך למדתי ליישם מצבי פעולה באופן מיומן ומהיר. בנוסף, הבנתי שכאשר אני מיישם את מצב הפעולה בו אני נמצא כהלכה, אני מקבל שפע באופן מיידי. תודה לתמי על העבודה המסורה". פ.ש.

"היה לי קושי ומחסום בחיים שלא הבנתי אותו אף פעם. מצב זה העסיק אותי מאד ולא עזב אותי. בתוכנית זו הגעתי לסיבה האמיתית שהיתה מאחורי הקושי הזה. זה פשוט מדהים. זה יום ההולדת החדש שלי! תודה רבה". ח.א.

"הגעתי לתוכנית מתוך משבר שנבע ממשחק גדול שיזמתי ודחפתי קדימה ללא הצלחה. תחילת התהליך היה מעיק אך מרתק. שכן מצאתי את עצמי בהרבה חשבון נפש ומתמודד עם שאלות נוקבות שהתבהרו במהלך התהליך. אני מרגיש שלם עם ההחלטה לעשות תהליך זה. תודה לאביב שעבר איתי את המסע ונתן לי את המרחב להתבונן עליו".    ע.ש.

"התהליך חיזק מאד את ההוויה שלי. הפסקתי לעשות הפחתות ערך לעצמי. אני מרגישה יותר יציבה ואנשים סביבי מרגישים את זה ומתנהגים אליי אחרת. אני ממשיכה לעבוד בכיוון השגת המטרות שלי. תודה רבה לדימה שהעביר לי את התוכנית".   ס.ק.

מרכז דרור

דרך בר יהודה, ליד מחלף הזרע, ת"ד 15, חיפה 31000, טלפון: 04-8672788 אתר: www.drorcenter.co.il

2 תגובות

    • אביב on 21 בפברואר 2014 at 6:03 pm

    יפה מאוד!

    • אביב on 21 בפברואר 2014 at 6:04 pm

    כל הכבוד לצוות ולקהל של דרור!

האפשרות להגיב נסגרה.

%d בלוגרים אהבו את זה: