ספט 08 2012

מכתב פרישה מהכנסייה מאת לואיס גרסיה מיום 6 נובמבר 2010

להלן מכתב שמהווה את אחד הסיקורים הנרחבים והמעמיקים ביותר של מה שקורה בשנים האחרונות בכנסיית הסיינטולוגיה בהשוואה למדיניות ולטכנולוגיה של ל.ר.ה. זהו תרגום מאנגלית של המאמר המקורי שנמצא כאן.

מר דיוויד מיסקביג', יו"ר מועצת המנהלים RTC  נובמבר 6  2010
לואיס א. גארסיה, סיינטולוג 

מר מיסקביג',

שמי לואיס גרסיה. הפכתי לחבר בסיינטולוגיה ב-1982 באורנג' קאונטי, קליפורניה. ממש מהרגע הראשון, פיתחתי עניין עז בקריאה, לימוד, הבנה ויישום של התורה של מר ל. רון הברד. רציתי לעלות במעלה הגשר ורציתי לעזור לאחרים לעשות את זה גם כן.

במהלך השנים, לקחתי קורסים רבים, קיבלתי הרבה אודיטינג והפכתי לאודיטור רמה 4 אחרי התמחות, מומחה לאתיקה (חותם זהב), בוגר קורס PTS/SP ובנוסף סיימתי את ספרי היסודות וההרצאות ביחד עם עוד אין ספור קורסים אחרים.

אני או.טי 8 חדש (New OTVIII), פטרון של ה-IAS, חבר מייסד של Super Power, הומניטר זהב (Gold Humanitarian) של ארגון אורנג' קאונטי, תומך של ASI ותורם להרבה ארגונים אחרים, ספריות, מטרות ופרויקטים.

למדתי הרבה והיו לי הישגים ענקיים מהמעורבות שלי בסיינטולוגיה. יש לי את ההערכה והכרת התודה העמוקים ביותר ל-ל.ר.ה, ולכל אנשי הצוות ברחבי כדור הארץ שבחוסר אנוכיות מקדישים את חייהם לעזור לאחרים ולכל הסיינטולוגים המסורים הרבים שעזרו כל כך.

אני בראש ובראשונה סיינטולוג. כלומר: "אחד שמשפר מצבים בחיים לעצמו ועבור אחרים על ידי שימוש בטכנולוגיה של סיינטולוגיה." – ל.ר.ה., האודיטור 73

אני הפכתי את זה למנהג לאמץ נתונים יציבים כפי שלמדתי אותם בסיינטולוגיה וגיליתי שהם עובדים, שימושיים ונכונים. נתון יציב אחד שאימצתי בתחילה מתקנון הכבוד הוא: "לעולם אל תתפשר על המציאות האישית שלך."

עוד אחד, הוא: "הסתכל, אל תקשיב."

אני לקחתי את אלה ועוד נתונים רבים אחרים ללב והשתמשתי בהם כאבני דרך במסעותיי בחיים.

"מה שנכון עבורך הוא מה שהבחנת בו בעצמך. וכשאתה מאבד את זה, איבדת הכול.

מהי שלמות אישית ?

שלמות אישית היא לדעת את מה שאתה יודע

…ושיהיה האומץ לדעת ולומר במה שהבחנת.

…ומספיק אמונה אישית ובטחון עצמי ואומץ כדי שנוכל להבחין במה שהבחנו

ולומר את מה שבו הבחנו.

דבר בדיאנטיקה וסיינטולוגיה אינו נכון עבורך

אלא אם כן אתה הבחנת בו

והוא נכון בהתאם להבחנה שלך.

זה הכל."

יכולת, גליון 125 פברואר 1961 ( Tech Vol. VI. p. 23)

תוך כדי ישום של הכתוב למעלה אני חייב להצהיר שמצאתי שסיינטולוגיה נכונה. גיליתי ש-ל.ר.ה. דובר אמת. מצאתי גם אמת במאות, כן מאות, של סיפורי זוועה שעליהם שמעתי וקראתי מחברים נוכחיים וחברים לשעבר בכנסייה שלנו, שמתארים סיפור עצוב של התעללות, שינוי ויישום לא נכון של הטכנולוגיה, אתיקה מדכאת, עבירות, שקרים, אתיקה חורגת, סחיטה פיזית ומנטלית, הטרדה, כפיית מציאות ואכזריות גרידא.

גם אני חוויתי "סיפור זוועה" משל עצמי עם הכנסייה, סיפור שלא אטרח לפרט מכיוון שהוא מחוויר בהשוואה להתנסויות של אחרים. יתר על כן, בהיותי גורם, אני לוקח אחריות על כך שזה בכלל קרה. התקשורת שלי אליך היום היא יותר בעניין הסתכלות אובייקטיבית על מצב העניינים הנוכחי בכנסייה שלנו.

כפי שאני מבין, אתה הוא המנהיג הכללי ומחליט ההחלטות של הכנסייה שלנו. אני גם מבין שכל הפרויקטים, התכניות, וכולי, הם תחת השליטה הישירה שלך ושאתה פוקד ומאשר את כולם. במילים אחרות, אתה מנהל ומריץ הכל בכנסייה. כל סיינטולוג יודע ללא ספק שאתה הוא הבוס.

זאת היא נקודה חשובה, כיוון שכפי ש-ל.ר.ה. אמר: "האברציה הבסיסית במצבים שאינם מטופלים נכון היא: האדם לא מסוגל לזהות את המקור." HCO PL 23 April 1965, issue 3, problems.

ובכן, אני אכן מזהה אותך כמקור. לא המקור של סיינטולוגיה, כמובן, אבל כמקור של כל מה שקורה עם הכנסייה כיום. הנה כאן כמה נקודות:

1. האסטרטגיה של הארגון האידיאלי היא פגומה ומהווה הפרת מדיניות של ל.ר.ה.

סיינטולוגים בכל העולם נדחפים לתרום, במקרים רבים מעבר ליכולות יהם, למטרת קנייה של בניינים גדולים ויקרים ולשיפוצים השופעים והיקרים שלהם. זה מוטעה בכל כך הרבה חזיתות שזה מחריד.

  1. זה מפר את שלושת מצבי הקיום, היה, עשה, השג, ויוצר מצב של חייב-שיהיה-לו לפני שאנחנו יכולים לעשות או להיות. לעיתים קרובות אני קורא פרומו שמבטיח "הארגון האידיאלי יביא לשגשוג בארגון." זה פשוט לא נכון וניתן לראות זאת בארגונים האידיאליים הקיימים, שלא התרחבו במושגים של אנשים חדשים, יותר תלמידים ויותר פרקלירים.
  1. האסטרטגיה של הארגון האידיאלי מסיטה את מוקד החשיבות ממתן שירות לבניין.
  1. האסטרטגיה של הארגון האידיאלי סוחטת "תרומות" מציבור הסיינטולוגים, ובכך מפחיתה את משאביהם ויכולתם לתרום לגשר שלהם עצמם. בהרבה מקרים קיצוניים, הם מוצאים את עצמם תחת הנטל של חוב ענקי אשר מסלק לגמרי כל תקווה של אי-פעם להיהפך ל או.טי. (OT)
  1. "כל הארגונים חייבים להיהפך לאידיאליים" – אפילו מפר את העקרונות העסקיים הבסיסיים ובעלי ההיגיון הפשוט ביותר. רבים מהארגונים אינם מחזיקים את עצמם, אין להם מספיק חברי צוות, ולא תלמידים או פרקלירים, והם בצורה ברורה, צולעים, לא מצליחים וריקים מאנשים. ובכל זאת, הם מקבלים פקודות להתרחב לנכסים גדולים בהרבה ויקרים בהרבה לתחזוק, לפני שיש להם את הצורך הטבעי להתרחב לנכסים גדולים יותר.

לדוגמא, הארגון שלי, אורנג' קאונטי, שילם 2,500 דולר ארנונה שנתית. מאז שה"ארגון האידיאלי" החדש נקנה בשנת 2006, הם משלמים יותר מ-65,000 דולר. והבניין עדיין ריק, כיוון "שעוד כספים דרושים כדי לשפץ אותו." כאשר הסכום המוערך של 7.5 מליון דולר יושקע בשיפוץ, המיסים השנתיים על הנכס יעלו עד ל-140,000 דולר. זה גידול של 5,600 אחוז על הוצאה זאת בלבד, אבל בנוסף יהיו חשבונות שוטפים והוצאות תחזוקה גבוהות בהרבה.

להלן מספר סימוכין של ל.ר.ה. בנושא הזה, שאני בטוח שמוכרות לך, אבל אתה בוחר להתעלם מהן:

"אנחנו מחזיקים בבעלותנו כמות עצומה של רכוש. אנחנו מחזיקים בבעלותנו כמות עצומה של חומרים, וכן הלאה. והכמות ממשיכה לגדול. אבל זה לא מה שחשוב. כשבניינים יהפכו להיות חשובים בעינינו ,למען השם, כמה מכם שאתם מהפכנים מלידה, בבקשה תפוצצו את המפקדה המרכזית. …אל תתחילו להתעניין בנכסי דלא ניידי (נדל"ן). אל תתחילו להתעניין במאסות של בניינים,כי זה לא חשוב."

קלטת: המקור של דיאנטיקה וסיינטולוגיה, כנס ניתוח המבנה של המיינד האנושי, 31 בדצמבר 1960

"במהלך עשרים שנים צברנו כמות עצומה של ניסיון בנוגע לשטח ולבנייני מגורים של ארגונים.

מניסיון זה עולים מספר לקחים ברורים, ואלה הם" :

"א. יכולת הקיום של הארגון … היא שיקול ראשון במעלה… לא עד כמה השטח מפואר או איזה מוניטין או איזה תדמית יש לו."

"ג. התדמית של הארגון הוא שיקול משני."

מכתב מדיניות של מהש"ה 23 בספטמבר 1970, מבנים- רקע היסטורי, Quartes regarding-historical

"…אז כך לאט לאט, תוך שימוש בתרומות שאתם נותנים לנו בתמורה לשירותים שאתם מקבלים, להכשרות שלכם ולאודיטינג שלכם, אנחנו יוצרים לאט לאט איזורים של שפיות."

ל.ר.ה. האודיטור #51, 1970, מה התרומות שלכם קונות

"אם הארגון סובל משפל … אל תעסוק 'בגיוס תרומות' או 'במכירת גלויות' או בלווית כסף.

פשוט צור הכנסה רבה יותר באמצעות סיינטולוגיה.

לחפש פתרונות יוצאי דופן לכספים מחוץ לסיינטולוגיה הוא סימנה של הנהלה עלובה ביותר. הדבר תמיד נכשל.

עבור ארגונים כמו עבור פרקלירים, 'פתור זאת באמצעות סיינטולוגיה'.

בכל פעם שאני עצמי ניסיתי לפתור בעיות פיננסים או כוח אדם בדרכים אחרות מסיינטולוגיה, הפסדתי. אז אני יכול לספר לך מניסיון שהתשובה לכושר הפירעון של הארגון היא עוד סיינטולוגיה, לא מסרקים מיוחדים או מנגלים לגיוס תרומות."

מכתב מדיניות של מהש"ה 24 בפברואר 1964, פירסום II, הכנת מערכת צעדים לארגון (OEC vol. 7, p.930)

2. אתה משקר לציבור עם סיפורים של "התרחבות חסרת תקדים" על ידי שימוש בסטטיסטיקות מסולפות תוך הפרת מדיניות של ל.ר.ה.

ל.ר.ה. הדגיש שוב ושוב שיש רק דרך אחת למדוד את ההתרחבות של סיינטולוגיה:

"ההתבוננות הישירה ביותר בארגון (או במדינה) נעשית על ידי סטטיסטיקות.

הן מתארות תפוקה. הן מודדות את אשר נעשה.

יש לחזור ולומר שוב ושוב שניהול מתבצע בצורה הטובה ביותר באמצעות סטטיסטיקות.

נהל אך ורק על פי סטטיסטיקות."

מכתב מדיניות של מהש"ה 5 בפברואר 1970 (OEC Vol. 7, p.514)

"ניהול על פי סטטיסטיקות הוא הסוג היחידי של ניהול שאתה יכול לבצע במערכת יצור. ניהול על פי סטטיסטיקות הובא לדרגת אמנות בטכנולוגית האדמין של סיינטולוגיה. לפגוע באמינות הדבר, פירושו, כמובן, להזמין כישלון"

מכתב מדיניות של מהש"ה 20 בספטמבר 1-1976, סדרת התארגנות 1-35 , הבהרה לדחיפת סטטיסטיקות. (OEC Vol. 0, p.747)

"מניסיון מעשי בעבודה ובניהול בפעילויות רבות, אני יכול לומר באופן פסקני, שהדבר המסוכן ביותר שהעובד או המנהל יכולים לעשות הוא לעבוד או לנהל בהתבסס על משהו אחר מאשר סטטיסטיקות."

מכתב מדיניות של מהש"ה 7 ביולי 1970, סדרת נתונים 14, עבודה וניהול (OEC Vol. 1, p.68)

"לפיכך, הארגון היחיד שהוא ארגון יציב הוא ארגון שכל אחת מהפעילויות שלו יכולה להימדד על פי סטטיסטיקות."

מכתב מדיניות של מהש"ה 13 במרץ 1965 פרסום III, מבנהו של ארגון- מהי מדיניות (OEC vol. 7, p.660)

"לעולם אל תפעיל או תנהל על פי כל דבר אחר מלבד סטטיסטיקות"

מכתב מדיניות של מהש"ה 15 באפריל 1982 , פרסום II, סדרת כספים 23 , חישוב ההכנסה ברוטו (OEC Management Series Vol. 2, p.374)

ל.ר.ה. מציג בצורה ברורה את שתי הסטטיסטיקות הראשיות של ארגוני סיינטולוגיה:

"לארגונים יש רק 2 מוצרים סופיים עיקריים בעלי ערך: האחד הוא אודיטורים שהוכשרו כהלכה. השני הוא פרקלירים מרוצים".

…הטכנולוגיה ומדיניות הניהול קיימים רק כדי לעזור לייצר את שני המוצרים האלה בכמויות."

הנחיה מנהלית של ל.ר.ה. מס' 131 בינ"ל, חבילת תיקון חיים, 8 בדצמבר 1970 (OEC Vol. 4, p.145)

"המוצר של ארגון הוא תלמידים שלימדו אותם היטב ופרקלירים שקיבלו אודיטינג ביסודיות"

מכתב מדיניות של מהש"ה 17 ביוני 1970ע'ב', סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 5ע, הורדות באיכות הטכנולוגיה (OEC vol. 0, p.14)

"הסטטיסטיקות האינדיבידואליות של כל ארגון (למעט SH) היא:

כמה אודיטורים בעלי הכשרה קיימים באזור שלו .

הסטטיסטיקה האינדיבידואלית של סיינט-היל היא:

כמה אודיטורים בעלי הכשרה קיימים בעולם."

מכתב מדיניות של מהש"ה 4 באוקטובר 1967, פרסום I, סטטיסטיקות אינדיבידואליות של אודיטור ושל ארגון (OEC vol. 4, p.118)

לפיכך, הכשרת אודיטורים היא הפעילות היחידה החשובה ביותר בסיינטולוגיה, והסטטיסטיקה שלה היא האינדיקציה היחידה החזקה ביותר להצלחה או כישלון של הנהלת סיינטולוגיה. אבל אתה לא מספק אף סטטיסטיקות על אלה!

ל.ר.ה. גם הבהיר, באין ספור מכתבי מדיניות ועלונים, מדוע הכשרת אודיטורים היא המוצר הבכיר של כל הארגונים והכרח לכל הסיינטולוגים:

כאשר אתה כאודיטור, מבצע את משימתך עם פרקליר יחיד, אתה מגביר את הביטחון ואת היכולת הכללית שלך, אתה מגביר את היכולת הפוטנציאלית שלך ואת מה שאתה יכול לעשות עבור היקום באופן כללי ואתה מגיע להישגים.

האודיטור, 1968, אתה כאודיטור (TecVol. VIII, p.196)

"להגיע ולהיות אודיטור מצוין זאת חובה אם מישהו רוצה אפילו רק לחיות. אבל דינמיקה אחת לא מספיקה. דרושות כל הדינמיקות כדי להגיע לחופש. לכן, להיות קליר אינו מספיק. להיות אודיטור שהוא גם קליר ולטפל ולתת אודיטינג לאנשים זה חובה אם אנחנו רוצים להיות חופשיים לחלוטין."

מגזין יכולת, פרסום #72, סוף אפריל, 1958 (Tech Vol. IV, p.329)

"כאודיטור אתה יכול לעשות משהו בקשר לחיים, אתה יכול לעמת אותם ולהיות בעל התבוננות רחבה ומקיפה הרבה יותר על החיים ועל אנשים מאשר כל אדם אחר, אשר אינו אודיטור, מבלי להתחשב במצב ה-case שלו."

האודיטור, 1968, אתה כאודיטור(TecVol. VIII, p.196)

"זה ללא ספק, ללא ספק נכון שאף אחד לא יצליח להגיע ל OT ללא הכשרה."

מכתב מדיניות של מהש"ה 17 במרץ 1965, קלירינג והכשרה (OEC vol. 4, p.614)

השיטה שאיתה אתה החלפת את שיטת הסטטיסטיקות מורכבת מהכללות בלתי ניתנות למדידה ("אפקט בקנה מידה גדול בעולם", "כל קבוצה אתנית, דתית, ולאומית על פני כדור הארץ"), ושלכן אינה ניתנת לניהול על ידי סטטיסטיקה ממשית. הנה ציטוטים מתוך אירועים שממחישים זאת:

"אפילו הצורה שבה אנו מודדים את ההתרחבות שלנו השתנתה לחלוטין. בשנים קודמות היא התרכזה בסטטיסטיקות הפנימיות שלנו. היום ההתרחבות שלנו נמדדת על ידי אפקט בקנה מידה גדול בעולם, עזרה לערים, מדינות, ואומות שלמות."

חגיגת יום השנה ה 21 של ה IAS, 2005, הודפס מחדש במגזין IMPACT גיליון 112 עמוד 52.

"ההתרחבות שלנו לא נמדדת יותר על ידי מה שקורה בתוך הכנסיות שלנו. נכון יותר, ההתרחבות שלנו היא עכשיו כזאת שהיא נמדדת אל מול כל קבוצה אתנית, דתית, ולאומית על פני כדור הארץ."

חגיגות יום ההולדת של ל.ר.ה.; מרץ 2006 (הודפס שוב בחדשות סיינטולוגיה, גליון #33 עמוד 48)

לכן, בהתאם לדבריך, הדרך של ל.ר.ה. למדוד התרחבות ("סטטיסטיקות פנימיות") היא עכשיו ישנה ולא עוד בשימוש.

אתה הכנסת מגוון נרחב של סטטיסטיקות חדשות לסיינטולוגיה. אלה מובלטות לעיתים קרובות באירועים, יחד עם גרפים רחבים של "הכי גבוהים אי פעם", כהוכחה להתרחבות של "סיינטולוגיה". חלק מהסטטיסטיקות האלה, כפי שמוצגות בחדשות סיינטולוגיה גיליון 33# עד 40# כוללות:

"אנשים שקיבלו עזרה"

"שעות על פרויקטים של OT"

"התרמת כספים לארגון האידיאלי"

"שעות התנדבות בבניית ארגונים"

"אוכלוסיות של ערים עם קבוצות חדשות"

"מספרים של אזרחים המודעים לזכויות אדם"

"מרכזי קניות שמקרינים את סרטי זכויות האדם שלנו (PSAs )"

"מספרים של חלקיקי לכלוך שהוסרו בזמן שיקום של סרטים"

"מספר של קילומטרים של מסעות ללא הפרעה"

"מספר של טרה-ביט של עיבוד זיכרון"

"סנטימטרים של עיתונות"

"מטרים מרובעים של בד עטיפות ספרים"

"מטרים של למינציה"

אתה גם המצאת "סטטיסטיקות עתידיות" וזה, כמובן, סתירה בין מושגים, כיוון שסטטיסטיקות על פי הגדרה מודדות תוצרת שכבר נעשתה:

"סטטיסטיקה היא מספר או סכום בהשוואה למספר או סכום קודמים של אותו הדבר.

סטטיסטיקות מתייחסות לכמות העבודה שנעשתה או לערך שלה בכסף.

הכוונה בסטטיסטיקה יורדת היא שהמספר הנוכחי נמוך יותר מאשר הוא היה.

הכוונה בסטטיסטיקה עולה היא שהמספר הנוכחי הוא יותר מאשר הוא היה.

אנחנו פועלים על פי סטטיסטיקות."

מכתב מדיניות של מהש"ה 16 דצמבר 1965 פרסום שני, Organization of the int exec Divisions-statistics of the international Executive Division (OEC Vol. 7 p.89

ל.ר.ה. על סטטיסטיקות עתידיות:

"כשאתה בודק איזור בפעם הראשונה בחיפוש אחר מוצרים, אתה פשוט מתבונן… אל תקשיב להסבר איך הם הולכים להשיג 150 מוצרים; פשוט התבונן והסתובב בשטח עם לוח אטב."… "אם אינך רואה קבלות עבור 150 מוצרים שנשלחו, הם אינם קיימים ומעולם לא היו קיימים."

"חלומות הם נחמדים – למעשה, הם דבר חיוני בחיים – אך הם חייבים להפוך ממשיים בעולם הפיזיקלי לפני שהם קיימים כמוצרים. "

מכתב מדיניות של מהש"ה 23 באוגוסט 1979ע, פרסום I, סדרת קצין יסוד 38, סדרת די- באג של מוצר 1, טכנולוגית די – באג (Tech vol. XI, p.507)

כמעט בכל אירוע בינלאומי של התקופה האחרונה, אתה שיבחת מה שיכול רק להיחשב "סטטיסטיקות עתידיות." בדרך כלל בהקשר לארגון אידיאלי חדש כלשהו, הניסוחים שלך כללו "פוטנציאל ל…", "יוכל לטפל ב…" , ו-"עם קיבולת שעולה על…"

דוגמא: " מרכז המבחנים החדש של ארגון טמפה יוכל לטפל ב-155 אנשים חדשים בכל זמן נתון."

3. אתה יצרת תוהו ובוהו ארגוני על ידי כיבוע-כפול של כל חבר צוות תוך הפרת מדיניות של ל.ר.ה.

בעקבות השחרור של עידן הזהב של ידע במרץ 2005, דרשת מכל חבר צוות וחבר בארגון הימי מכסה נוקשה של מכירת הרצאות הקונגרסים לציבור הסיינטולוגים.

אחר כך הגברת את הלחץ למכור בצורה אינטנסיבית אחרי השחרור של היסודות באירוע שיט הבכורה ביוני 2007.

כקהל הסיינטולוגים, מצאנו את עצמנו מוצפים בשיחות טלפון וביקורים בלתי צפויים לבתינו על ידי חברי צוות, כולל בחלק מהמקרים על ידי האודיטורים שלנו עצמם וקציני אתיקה. אני אפילו קיבלתי "בקשה" להיפגש עם סגן הנשיא של כנסיית הסיינטולוגיה הבינ"ל לתדרוך "סודי", שהסתבר שהפך לניסיון למכור לי שוב עוד חבילות של היסודות. בצורה דומה, קיבלתי אין ספור של שיחות טלפון מה-Freewinds; באחת משיחות הטלפון הועברתי מאדם לאדם כמו בפס ייצור, בזמן שהמשכתי לדחות את "ההזמנה" לתרום; וכאשר זה הגיע לבסוף לקצה השורה, זאת הייתה המפקדת העליונה בעצמה, מנסה לגרום לי לתרום למסע הספריות.

האפקט המעשי של הטקטיקה החדשה הזאת היה הטרנספורמציה של כל חבר צוות בסיינטולוגיה, מפסגת לוח הארגון ועד למטה, לרשם.

הנ"ל נמצא בהפרה ישירה של כמה וכמה מכתבי מדיניות של ל.ר.ה.:

"ארגון מורכב מאנשים מסוימים העושים עבודות מסוימות.

חוסר ארגון מורכב מאנשים שכל אחד מהם חובש את כל הכובעים, ללא קשר לתפקיד המוטל עליו.

בארגון שפועל חלק, שמתפקד היטב ומצליח,

כל אדם חובש את הכובע שהוטל עליו . …

כל עוד כל אחד מכיר את כובעו וחובש רק אותו ועובד רק עליו, הדברים ילכו חלק. "

מכתב מדיניות של מהש"ה 1 ביולי 1965, פרסום III, כובעים לשם מה (OEC vol. 0, p.196)

"אם אתה רוצה רמה גבוהה יותר של הפצה, ויחידות שכר- או משכורת- גבוהות יותר, הדרך להשיגן היא פשוטה.

1. עשה את עבודתך שלך.

2. התעקש על כך שחבר הצוות האחר יעשה את שלו – אך על תעשה אותה עבורו.

אפילו אם מנהל מבקש ממך לעשות את עבודתו של מישהו אחר – אל תעשה זאת. במקום זאת אמור "האם הועברתי תפקיד"? אם התשובה שלילית, אמור לו ללכת לעזאזל. אני אתן לך גיבוי."

מכתב מדיניות של מהש"ה 11 באפריל 1961, איך לעשות את עבודת הצוות (OEC vol. 0, p.232)

4. אתה רמסת את הדטרמיניזם-העצמי של סיינטולוגים תוך הפרת מדיניות של ל.ר.ה.

מאז הימים הראשונים של דיאנטיקה וסיינטולוגיה, ל.ר.ה. הדגיש שלמות אישית והחלטיות עצמית כאיכויות מרכזיות לאדם. למרות זאת, אחרי עזיבתו של ל.ר.ה. באמצע שנות השמונים, יותר ויותר פעולות שנחשבו פעם לעניין של בחירה אישית נהפכו לנושא של פקודות ואיומים.

בעקבות הבדיקה שלך של קווי ה-Solo Nots בפלאג ב-2005, ושוב ב-2006, פורסמה סידרה של הנחיות מנהליות של פלאג . כל הנחייה הוסיפה פריט חדש לרשימה הגדלה והולכת של "חייבים לעשות", בייחוד לאודיטורים שלSolo Nots:

1) נוכחות חובה באירועים:

"מצופה מסיינטולוגים של פלאג להשתתף בכל האירועים הבינלאומיים – ללא יוצאים מהכלל."

FSO ED 8763 17 April 2007

2) הפצת חובה:

"להביא 2 אנשים ל-Solo NOTs. כאשר בפלאג בבדיקה החצי שנתית שלך, תישאל על זה על ידי קצין האתיקה שלך (MAA) ומה שאנחנו מחפשים זה ציות."

FSO ED 8782 24 May 2007

3) חובת השגת סטטוס של PATRON של ה IAS

"זאת הסיבה…אתה חייב להיות פטרון של התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית. זה הסטטוס המינימלי המצופה ממך."

FSO ED 8432 18 January 2006

ואלה הם כתוספת לפקודות קודמות של חובת חברות בועידות או.טי וחובת השתתפות בפרויקט הארגון האידיאלי.

הדרישות האתיות העובדתיות לקלירים ול-או.טי מכוסות במכתבי מדיניות כמו מכתב פתוח לכל הקלירים ו-קורסי או.טי. אף אחד מאלה וגם לא אף סימוכין אחר של ל.ר.ה. אומר לפרה-או.טי איך הוא צריך לתרום כדי להיות זכאי לרמות האו.טי.

על ידי פרסום של אלה ו"חובה ל…" אחרים, אתה למעשה עשית הפחתת ערך לאלה מאיתנו שכבר היו תורמים מרצון.

מעבר לזה, אתה הפכת לפשע עבור או.טיס לא להיות נוכח באירועים בינלאומיים.

ל.ר.ה. אומר:

"אם אדם אכן מבצע את תפקידו… האתיקה נחשבת כקיימת על פי תקן והאדם מוגן על ידי מדור האתיקה."

מכתב מדיניות של מהש"ה 1 בספטמבר 1965 , פרסום III, הגנת אתיקה (OEC vol.0, p. 502)

"הוראות קיימות רק כאשר מישהו לא לקח אחריות"

מכתב מדיניות של מהש"ה 23 בינואר 1968, הוראות ואחריות (OEC vol. 1, p.139)

5. אתה הכבדת על או.טיס עם בדיקות זכאות ובדיקות בטחון מופרזות ולא מוצדקות תוך הפרת מדיניות של ל.ר.ה.

אתה המצאת את המרעננים (Refresher) אחת לשישה חודשים לאודיטורים של Solo NOTs שבהם כולם מקבלים בדיקת-ביטחון. זהו C/S כללי לכל האנשים על Solo NOTs והוא מפר את מדיניות ל.ר.ה. הבאה:

"מכיוון שעד עתה לא צוין האם ניתן לעשות בדיקות בטחון בתקופת ה-איזור ללא הפרעה, זה הביא לנטייה להשאיר את העניין פתוח לפרשנות, ופרשנות רווחת הייתה שאין לעשות כל סוג של בדיקת בטחון או משיכת עבירות/נצירות בתקופת ה-אזור ללא הפרעה.

אבל מה עם מקרה שיש לו אתיקה חורגת והוא לא מתקדם עקב עבירות ונצירות מתמשכות או, גרוע מכך, עבירות או פשעים מוסתרים נגד סיינטולוגיה? מקרה כזה לא יעשה כל התקדמות עד אשר אלה יטופלו.

אדם אשר הואחסר הישגים, מקטר, ביקורתי או בכלל מציג עבירות/נצירות או אתיקה חורגת חייב להיות מטופל כדי שיוכל לקבל הישגים.

זהירות

קדם-או.טי שמתקדם יפה ומקבל הישגים, אין להטריד אותו."

עלון מהש"ה 8 במרץ 1982, Confessionals and the non interference zone

כאשר קדם-או.טיס שמתקדמים יפה ושמשיגים הישגים על Solo NOTs מופרעים ונקראים לפלאג ל "רענון" בעלות ענקית אני יכול להוסיף, המטרה של בדיקות בטחון של HCOוהעיקרון של 'בדיקה בטרם מעשה' (הסבר בהמשך) מופרים גם כן:

"ההכרזה 'אני לא נותן לך אודיטינג' מתבצעת רק כאשר מתבצע וידוי עקב סיבות של פעולות צדק… (על ידי סיבות של 'הפעלת צדק' הכוונה היא כאשר אדם מסרב להתוודות בפני וועדת עדויות, גוף ביקורת וכדומה, או כחלק מחקירה ספציפית של מהש"ה כאשר האדם נוצר נתונים או ראיות מאנשי מהש"ה כאלה."

עלון מהש"ה 30 בנובמבר 78ע', נוהל וידוי, כרך טכני 11 עמ. 359

"הפגם הבסיסי בארגון הוא בדיקה בטרם מעשה. כלומר, בדיקה לפני שמשהו רע קרה.

הפרות מעין אלה הן כה מזיקות עד כי הן השמידו כל תרבות גדולה – הרומית, הבריטית, כולן. זאת, מאחר שכל זרימה מואטת או נעצרת. … דרכונים, מכס, תקנות בטיחות, התערבות ממשלתית כללית לפני שקרה איזשהו דבר רע, כל אלה מסתכמים בחברה מדכאת, ולפיכך, עד מהרה, בחברה מתה.

עונש לאחר שהמעשה התרחש משליט משמעת על הפושעים, ואינו מוריד את הרוב לרמת פושעים."

מכתב מדיניות של מהש"ה 6 בפברואר 1968, ארגון- הפגם (OEC vol. 0, p.66)

6. אתה הפחתת בערך טכנולוגיית הלמידה תוך הפרת מדיניות של ל.ר.ה.

יש נתונים נרחבים על הנושא של למידה וכולנו מבינים את החשיבות של יישומם הנכון מבלי להשאיר מילים לא מובנות בלמידה. ל.ר.ה. אומר:

"כדי להבהיר מילה, יש לחפשה במילון טוב"

עלון מהש"ה 23 במרץ 1978 ע'ב', סדרת הבהרת מילים 59 ע'ב' – הבהרת מילים (Tech vol. XI, p.95)

"כל מילה שבה אתה נתקל, אשר מתאימה לאחת או יותר מן ההגדרות שלעיל של מילה או סמל שאינם מובנים כהלכה, חייבת להיות מובהרת, תוך שימוש במילון גדול או ביותר ממילון אחד או בספר לימוד או באנציקלופדיה."

עלון מהש"ה 17 ביולי 1979 ע'ב', סדרת הבהרת מילים 64 ע'ב', המילה שאינה מובנת כהלכה, מוגדרת (Subject vol. 2, p.315)

"מפקח אשר… מניח לתלמידים ללמוד ללא מילונים וללא ערכות הדגמה…ושאינו מיישם במלואה את טכנולוגית הלמידה ומשתמש בהבהרת מילים, הוא כמובן מדכא ויש להכריז עליו, מאחר שהוא חוסם באופן פעיל סיינטולוגים מכך שסיינטולוגיה תהיה ברשותם ומכך שיפיקו ממנה תועלת. "

עלון מהש"ה 30 באוקטובר 1978 ע', פרסום I, קורסים המראה האידיאלי שלהם (OEC Vol. IV, p.424)

אתה לעומת זאת, יודע טוב יותר, כמובן:

"הרשימות האלה כל כך טובות, שאתה לא צריך אפילו מילון."

בשחרור של הקונגרסים בחגיגות יום ההולדת של רון, 13 מרץ 2005; אותה טענה חוזרת שוב בשחרור היסודות, יוני 2007.

7. אתה פקדת על פלאג לעסוק בהעברת הרמות הנמוכות תוך הפרת מדיניות של ל.ר.ה.

ידוע מזה זמן רב שמיסיונים מזינים את הארגונים, והארגונים את הארגונים המתקדמים, ואז יש את פלאג, היכן שאנשים מגיעים לקבל את הגשר העליון שלהם. אתה פקדת על פרסום מסיבי, מכירה, והעברה של הרמות הנמוכות ב-פלאג, תוך עקיפה ושוד של ארגונים. מעבר לזה, כפתור הפרסום העיקרי בו השתמשו בכך היה מהירות מתן השירות ב-פלאג, דבר שהוא הורדה בערך הטכנולוגיה.

הנה ציטטה מתוך פרסום רשמי רחב תפוצה של פלאג:

"מ: סטפני וצ'רלי בילס (כתובת מייל למשלוח)

נשלח: יום חמישי 16 יולי 2009 13:48

אל: (כתובת מייל יועץ פלאג…)

נושא: סיימה שלב II, III ושלב IV והתחילה L11 בתוך 10 ימים.

קטי לאקי הגיעה לפלאג ב-4 ליולי 2009 מוכנה להתחיל שלב II. היא נשלחה ישר לסשן וסיימה שלב II ב-8 ליולי.

בהמשך היא סיימה שלב III ב-10 ליולי.

ועד ה-14 ליולי (רק 10 ימים אחרי שהגיעה לפלאג) היא סיימה שלב IV והתחילה את ה- L's!!!"

זה מה שאומר ל.ר.ה.:

"בתוך 5 שנים אחרי פרסום מ"מ זה, בעודי מחוץ לקווים, הפרתו כמעט שהרסה ארגונים, "שלבים חפוזים" נכנסו ומנעו הישג מעשרות אלפיCASEs . לפיכך, פעולות המזניחות או מפרות מכתב מדיניות זה הינן פשעים חמורים."

מכתב מדיניות של מהש"ה 7 בפברואר 1965, סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 1

וגם

"מצב פעולה של בגידה או ביטול תעודות או פיטורין, וחקירה מלאה של הרקע של כל אדם שנמצא אשם, יופעלו במקרה שבו מישהו יבצע את הפשעים החמורים הבאים: …

8. התרברבות בדבר מהירות ההעברה בסשן, כגון "סיימתי את שלב אפס בשלוש דקות" וכו'

9. קיצור זמן הביצוע של אודיטינג מתוך שיקולים כספיים או שיקולים של חסכון בעבודה."

מכתב מדיניות של מהש"ה 17 ביוני 1970 ע'ב' , פרסום I, סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 5ע', הורדות באיכות הטכנולוגיה.

קצת לאחר מכן אתה פקדת גם על פרסום, מכירה ומתן של קו-אודיט של ת"רים ואוביקטיביים. המגזין האחרון של הבסיס היבשתי של פלאג מתגאה:

"מתן השירות הוא בשמיים! יותר מ-250 תלמידים עושים קו-אודיט, נותנים יותר מ-1,700 שעות כל שבוע…."

ובאותו זמן, קו-אודיט בארגון שלי למעשה לא קיימים.

8. אתה הוספת בצורה שרירותית קורסים כדרישה מוקדמת להכשרת אודיטורים, המאריכים את הזמן הדרוש כדי לייצר אודיטורים תוך הפרת מדיניות של ל.ר.ה.

כאשר אתה הודעת על השחרור של קורס הת"רים המקצועי החדש אתה גם הפכת אותו לדרישה מוקדמת לכל הכשרה באקדמיה. זהו רק הראשון מתוך רשימה גדלה של דרישות מוקדמות להכשרת אודיטורים. אלה שבאו אחרי הם קורס ת"רים בהוראה גבוהה (1991), קורס המיטרינג החדש (1996) והיסודות (2007).

ההשפעות של מסלול הולך ומתמשך של הכשרת אודיטורים מכוסות בצורה מלאה על ידי ל.ר.ה.:

"זמן רב למדי יש לנו את הנתון שתלמיד שנמצא זמן רב מדי על מסלול ההמראה, יאבד את הניצוץ והלהט שאיתם הוא התחיל. "

"דפי מעקב חדשים, קצרים יותר, של רמות 0-VI פורסמו זה עתה.

"כל דף מעקב פושט עד לחומרים העיקריים שלהם זקוק התלמיד כדי לתת אודיטינג באותה רמה.

בדיקות בדרוג-כוכב ובדיקות תאום אינם ניתנות בקורסים אלה. "

ED של ל.ר.ה 299 בינ"ל, 28 בספטמבר 1978, הסוף של הכשרה ללא סוף (OEC vol. 4, p.419)

9. אתה המצאת את "עידן הזהב של הטכנולוגיה" תוך הפרת המדיניות של ל.ר.ה.

בשנת 1996, עם סטטיסטיקות של הכשרה כבר מתנדנדות ברחבי העולם, אתה שחררת את הפתרון הראשי הראשון שלך לבעיה – עידן הזהב של הטכנולוגיה. שם בדיוק אתה הכרזת את הלמה המפורסם שלך:

"העיוורים הובילו את העיוורים."

הלמה הזה משמיץ הכשרה קודמת יותר, למרות שעשרות האלפים של אנשי צוות וקהל סיינטולוגים שהוכשרו במשך התקופות האלה עשו זאת על ידי דפי בדיקה שנכתבו על ידי ל.ר.ה (או אושרו על ידי ל.ר.ה) – לעיתים קרובות עם ל.ר.ה. עצמו ישירות על הקווים.

עד היום הזה, אתה ממשיך לאפיין אודיטורים שהוכשרו לפני 1996 כעיוורים, אבודים, ולוקים בחסר בהבנה שלהם את סיינטולוגיה, כולל את אלה שהוכשרו על ידי ל.ר.ה.

ל.ר.ה. לעומת זאת הרגיש אחרת:

"הכשרת אודיטורים מעולה מצויה כעת בהישג יד של כל אקדמיה"

מכתב מדיניות של מהש"ה 26 במאי 1961, פרסום II, סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 2, האיכות נחשבת (OEC vol. 0, p.16)

" עם כל הידוע לנו כעת, אין ולו תלמיד אחד שאנו רושמים, שאינו יכול לזכות להכשרה באופן נאות.

מכתב מדיניות של מהש"ה 7 בפברואר 1965, סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 1 (OEC vol. 0, p.7)

"לוקח לי כ-3 או 4 שבועות לגרום לאודיטור לעבור דרך הקורס שלו ולגרום לו לעשות עבודה ללא דופי."

עלון מהש"ה 16 באוגוסט 1972, סדרת פיקוח מקרים 84, פיקוח מקריםללא דופי (Tech Vol. X, p.198)

"האיכות הגבוהה של האודיטור שאנו מפיקים גורמת לקריאות התפעלות כאשר בוגרים מעולים אלה חוזרים לאיזור כלשהו".

עלון מהש"ה 8 במרץ 1962, "האודיטור" הגרוע (Tech Vol. VI, p.452)

"לרוב המכריע של האודיטורים יש מצפון מקצועי דיי גבוה ורצון ללמוד, לתרגל ולעשות כל דבר אפשרי כדי להפוך את הטכנולוגיה שלהם למושלמת."

עלון מהש"ה 22 בינואר 1977, סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 21, טכנולוגיה על פי תקן, הדרך היחידה להשיג זאת (Tech Vol. XI, p.13)

"אודיטורים עושים באופן כללי עבודה מצוינת"

עלון מהש"ה 22 ביולי 1963 פרסום III, תהליכי HGC טכניים והכשרות של הארגון, כרך טכני 7 עמוד 236

"אנחנו נמצאים ותמיד היינו, בעסק של הכשרת אודיטורים. עכשיו אנחנו יכולים לעשות זאת באופן מהיר ויעיל יותר מתמיד."

ED של ל.ר.ה. 299 בינ"ל, 28 בספטמבר 1978, הסוף של ההכשרה ללא סוף (OEC Vol. 4, p.419)

כחלק מהשחרור הזה, על ידי שאלות מובילות ובחירה שרירותית של הגדרות למילות מפתח, ועל ידי שימוש בהגדרה אחת בלבד של מחט מרחפת מתוך רבות הקיימות, אנחנו, בפעם הראשונה מאז פיתוח האי-מיטר, הוּבלנו להבנה שמחט מרחפת אמיתית חייבת להתנדנד לפחות 3 פעמים. הגדרה זאת לא מופיעה באף מקום בחומרים של ל.ר.ה.

"מחט מרחפת היא תנועה קצבית שוטפת על לוח המחוון בקצב איטי ואחיד של המחט.

זוהי מחט מרחפת. שום הגדרה אחרת אינה נכונה."

עלון מהש"ה 21 ביולי 1978, מהי מחט מרחפת (Tech vol.XL, p.204)

"אדם אינו יושב וחוקר ומוודא שהוא בטוח שיש 'מחט מרחפת'. המחט מתנדנדת או קופצת- הוא נותן לפרקליר להגיע להארה ואז מציין את ה-מחט המרחפת לפרקליר, כשהוא מונע הרצת יתר."

עלון מהש"ה 21 באוקטובר 1968ע'

השינוי הזה הוא זדוני בצורה קיצונית, כיוון שאודיטורים ברחבי העולם יפספסו אין ספור מחטים מרחפות תקפות תוך כדי גרימת הרצת יתר וצרות שלא יתוארו. אני עצמי יכול להעיד על תסכול מאינספור תהליכי זכאות ואי היכולת שלי להביא למחט מרחפת שאלה כשידעתי שהיא נקייה. רק זה בפני עצמו יגרום להפנמה של פרקלירים ופרה-אוטיס, ייצר מטענים שנעקפו ויגרום לאודיטינג ארוך יותר שידרוש תיקונים רבים ואינטנסיבים הנדרשים מכך.

מעבר לכך, הייתה לך התעוזה להצהיר:

"נקודה ראשונה מתוך שמירת סיינטולוגיה פועלת עכשיו הושלמה."

בשחרור של היסודות באירוע השקת הבכורה, יוני 2007.

באמת? האם אנחנו אמורים להאמין שכאשר ל.ר.ה. כתב את KSW 1 ב-1965 הוא שיקר כאשר הוא אמר?

"זה לא כבר עברנו את הנקודה של השגת טכנולוגיה בת-ביצוע באופן אחיד.

הדבר היחידי כעת הוא להביא את הטכנולוגיה לידי יישום."

"…אחת. בעלות על הטכנולוגיה הנכונה."

"… אחת לעיל נעשתה."

10. אתה שחררת שוב את היסודות וחייבת את כולם ללמוד אותם שוב תוך הפרת מדיניות של ל.ר.

אתה שינית את החשיבות של היסודות על ידי הוראה שכל הסיינטולוגים ינותבו אליהם מיד כאשר הם שוחררו. אקדמיות ברחבי העולם הומרו לחדרי קורסים שמעבירים רק את קורסי היסודות. כל אלה שלומדים להיות אודיטורים או אפילו אלה שהיו באמצע של או.טי 8, הוכרחו בצורה שרירותית לנתב עצמם לקורסים האלה על בסיס מיידי. ל.ר.ה. מציין בצורה ברורה את ההבדל בין הכשרה לבין קריאת ספרים.

"אתה יכול למרוח את הזמן עם תיאוריה מחוץ לאקדמיה, לקרוא ספרים וכן הלאה. אולם, רק באקדמיה אתה יכול ללמוד דברים מסויימים, וכל הספרים שבעולם לא ילמדו אותם.

…כל מה שצריך לעשות בהכשרה הוא להכשיר תלמידים אינדיבידואלים שיתנו לאנשים אודיטינג."

עלון מהש"ה 7 ביוני 1961, מערכת שעות של אקדמיה, הבהרה של (OEC Vol.4, .p.568)

"תיאוריות ותהליכים יכולים להימצא בספרים ובקלטות כמו גם בכיתות. מיומנויות טכניות לא נמצאות באף מקום מלבד באקדמיה…עובדה שהוכחה על ידי שנים של התבוננות."

"אנו כאן כדי להכשיר אודיטורים, לא כדי לחנך אותם. לכן פשוט הכשר אותם."

…" לכן כל ההכשרה לא צריכה להיות של כיתה, משום שהטרמינל הזה שניקרא כיתה לעולם לא ייתן אודיטינג לאף אחד. כל ההכשרה צריכה להיות של תלמידים יחידים אשר יתנו אודיטינג לאנשים, מאחר שרק תלמיד יחיד, לא כיתה, יבצע אודיטינג כלשהו."

עלון מהש"ה 7 ביוני 1961, מערכת שעות של אקדמיה, הבהרה של (OEC Vol.4, .p.568)

"עם כל הידוע לנו כעת, אין ולו תלמיד אחד שאנו רושמים, שאינו יכול לזכות בהכשרה באופן נאות."

מכתב מדיניות של מהש"ה 7 בפברואר 1965, סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 1 (OEC Vol.0, p.7)

"אתה יכול לדחוס בתלמיד תיאוריה עד שהיא תצא לו מהאוזניים, אבל לא יהיה לך אודיטור עד שהוא ייתן אודיטינג. אתה אפילו יכול להעביר אותו דרך כל התרגילים שאי פעם הומצאו, ועדיין לא יהיה לך אודיטור עד שהוא ייתן אודיטינג."

ED של ל.ר.ה 299 בינ"ל, 28 בספטמבר 1978, הסוף של הכשרה ללא סוף (OEC Vol.4, p.419)

"מטרתה של האקדמיה היא להכשיר אודיטורים."

מכתב מדיניות של מהש"ה 21 בספטמבר 1965 פרסום IV, תרגילי אי-מיטר (OEC vol. 4, p.626)

11. אתה סילקת חברי צוות והכרזת עליהם אנשים מדכאים תוך הפרת מדיניות של ל.ר.ה.

הכתוב כאן הוא רשימת שמות של 37 מתוך 50 חברי צוות מסיינט היל, הארגון האחרון ש ל.ר.ה. ניהל בעצמו, שאתה סילקת והכרזת כמדכאים.

Ken Urquhart LRH Pers Comm, LRH Butler, for 15 yrs (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

J.J Delance Technical Staff Clear #17 Started Scn in France (DECLARED SP by CurrentChurch Leadershi(

Leon Steinberg Exec Council Clear #10 Personal Friend of LRH One of the original LRH trained Class XII (DECLARED SP by current church Leadership)

Jenny Parkhouse Treasury Staff Clear #54 Personal Friend of LRH (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Pat Bloomberg Dissem Sec (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Peter Hemery HCO Secretary Personal Friend of LRH (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Mike Rigby Dir Accounts (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Joyce Popham LRH Pers Sec (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Joan McNocher: D/Guardian (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Robin Hancocks Deputy HCO Executive Sec (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Frank Freedman D/Qual Clear #127 Class VIII (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Betty James Ad Council Chairman (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

John McMaster SHSBC Course Supervisor FIRST CLEAR (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Pam Pearcy Ad Council Clear #211 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Reg Sharpe LRH Assistant Personal Friend of LRH Clear #7 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Tony Dunleavy Clearing Course Supervisor Clear #20 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Connie Broadbent Dir Accounts Clear #29 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Craig Lipsitz Qual Staff Clear #30 (DECLARED SP by Current Church Leadership, but now undeclared(

Sheena Fairchild Tech Staff Clear #41 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Jennifer Edmonds Tech Staff Clear #15 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Bernie Green Tech Staff Clear #18 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadershi)

Gareth McCoy Dissem Staff Clear #21 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

John Lawrence Tech Staff Clear #28 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Peggy Bankston Tech Staff Clear #34 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Helen Pollen Qual Staff Clear #47 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Fred Fairchild Tech Staff Clear #49 . (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Dorothy Knight Dissem Staff Clear #50 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Judy Gray Tech Staff Clear #56 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Cal Wigney Div 6 Staff Clear #57 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadershi)

Mary Long Div 6 Staff Clear #58 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Bill Robertson Tech Staff Clear #61 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Linda Nussbaum Exec Staff Clear #62 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Robin Lindsell Tech Staff Clear #73 Class XII (DECLARED SP by CurrentChurch Leadershi)

Val Wigney Saint Hill Interne Clear #87 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Edith Hoyseth Saint Hill Interne Clear #105 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadershi))

Roger Biddell Saint Hill Interne Clear #107 (DECLARED SP by CurrentChurch Leadershi))

Cyril Vosper Tech Staff (DECLARED SP by CurrentChurch Leadership(

Brian Livingston Tech Staff Clear #35 One of the original LRH trained Class XII (DECLARED SP by CurrentChurch

Leadership(

ל.ר.ה:

"…ובכן בכל עת שאתה מוצא 30 חברי צוות מסולקים כיוון שהם היו מדכאים (suppressives), אתה יודע שהיה להם את הלמה הלא נכון (wrong why), כיוון שהאחוזים אינם נכונים. זה פשוט מתמטי עד כדי כך. אם הם עשו את זה אז אני גם יכול להבטיח לך שהם השאירו את האדם המדכא בצוות ואני גם יכול להבטיח לך שהבחור שעשה את זה היה מדכא."

מכתב מדיניות של מהש"ה 15 במרץ 1977 ע'ב', סדרת נתונים 41 ע'ב', הערכה, הסיטואציה

"…אתה חייב לשדרג את המושג שלך לגבי מהו אדם מדכא. בן אדם, פגוש אחד מתישהו! אחד אמיתי! מפלצת אמיתית…ובכן, בכל הזמן שהיינו כאן היה לנו רק אדם מדכא אחד שאני יודע עליו. מדכא אמיתי אחד שהיה בצוות…ואני לא יודע על אדם מדכא נוסף אחד שהיה לנו אי פעם בצוות. האין זה מעניין? אתה רואה את כל הכרזות אדם מדכא האלה וכולי… אל תזרקו את זה לכל כיוון בחוסר זהירות, כיוון שזהו מצב מאוד קיצוני, אדם מדכא."

"על רודזיה," הרצאה, 19 ביולי 1966, קורס התדרוך המיוחד של סיינט היל, מלל של קלטת, חבילת הרצאות 421-434, עמ' 223-224

בנוסף לכל המצוין למעלה, אתה ביצעת פשעים אחרים ופעולות לא חוקיות, הכוללים אך לא מוגבלים ל:

– השינוי במדיניות של ל.ר.ה. בנוגע להולדת ילדים על ידי חברי הארגון הימי. אתה אסרת את זה, ובכך סיכלת את הדינמיקה השנייה שלהם, וסילקת חברות נאמנות בארגון הימי שנכנסו להריון, או גרוע מזה אילצת אותן לעשות הפלות. הפעולה הזאת גרמה לאין ספור גירושין תוך כדי דיכוי נוסף של הדינמיקה השנייה שלהן על ידך.

– הכנסת פיקוח מקרים על ידי מנהלים, ושינוי של מדיניות על הנושא של קליר. מאז 2002, רוב האו.טיס הקודמים החדשים, או.טיס 5 7 ו-8 נקבעו כלא קליר. זה כולל לפחות שישה סיינטולוגים מהציבור שהצהירו קליר תחת ל.ר.ה.

– ההיעלמות מהנוף של מנהלים בכירים כמו נשיא הכנסיה הסיינטולוגית הבינלאומית היבר ג'אנטש, המנהל הכללי העולמי גיליום לאסבר, יו"ר ועדת כלב השמירה/ מפקד משרד משרד שליחי הקומודור מרק יגר, הקפטיין של פלאג דבי קוק, מפקח המקרים בהינלאומי ריי מיטהוף, המנהל הכללי של הכנסייה לטכנולוגיה רוחנית ראסל בלין, והעוזרת של יו"ר מועצת המנהלים שלי מיסקביג', אשתך…

הרבה מהעמדות האלה נשארו לא מאוישות מאז ההיעלמות של אנשים אלה, דבר שרומז שאתה גרמת לקריסה של כל השכבה של ההנהלה הגבוהה ולמעשה יצרת דיקטטורה. היכן הם האנשים המכובדים האלה, החברים הבכירים והוותיקים של הכנסיה?

– ההרס של רשת המיסיונים ב-1982, בוועידת המיסיונים הידועה לשמצה אשר בה אתה סילקת את מרטין סמואלס, בנט קרוידון, ורבים אחרים, מנהלים של מיסיוניםמשגשגים.

– ההחזרה לשימוש של מדיניות ההתנתקות, אחרי ש ל.ר.ה. ביטל אותה, ושימוש בה כנשק של הפחדה וסחיטה.

"מכיוון שאנו יכולים עכשיו לטפל בכל סוגי המקרים, התנתקות כתנאי מבוטלת."

מכתב מדיניות של מהש"ה 15 בנובמבר 1968, ביטול של התנתקות

– הפיזור הבלתי חוקי של HASI, שהוקם על ידי ל.ר.ה, והחלפתו ב-IAS.

– שימוש בIAS- כדי לצבור "תיבת מלחמה" (קרן כספים מיוחדת) על ידי ניצול לרעה של התשוקה הטבעית של סיינטולוגים לעזור, אך במקביל הרצה של ה-IAS בצורה חסרת שקיפות, ושאינה מממנת פרויקטים אפילו קרוב למה שהיא יכולה, בהתחשב בסכומי העתק של תרומות שגוף זה אוסף שבוע אחר שבוע.

– השימוש לרעה בנתונים חסויים/סודיים מתוך פולדרים של פרקלים כדי לשרת את מטרותיך המרושעות.

מסקנות

במשך שנים רבות היו אינספור סיינטולוגים שכתבו דוחות ידיעה, כשהם מדווחים על מקרים של חריגות מטכנולוגיה, התעללות, אי-צדק וכו'. סיינטולוגים נהגו על פי המדיניות שנקבעה על ידי ל.ר.ה., הבחינו בסטיות, דיווחו עליהן…אבל הסיטואציות האלה לא הגיעו לפתרון. במקרים רבים לא התקבלה אפילו תשובה.

כרגיל, ל.ר.ה. מסביר את זה:

"אם חריגות המדווחות נכונה ומסכנות את הארגון אינן מתוקנות, אזי יש מקום להניח שקיים דיכוי."

מכתב מדיניות של מהש"ה 7 בדצמבר 1969, פרסום I, אתיקה, העיצוב שלה (OEC Vol. 0, p.517)

מעבר לזה, הנה מה ש ל.ר.ה. אומר על סטטיסטיקות שנשארות נמוכות:

"מנהל בכיר הוא נבוב מוח אם הוא חושב שסטטיסטיקות פשוט נשארות למטה. מישהו תמיד מחזיק אותן למטה.

מצבי חירום אינם מתרחשים פשוט משום שמישהו בטלן. מצבי חירום נגרמים באופן אקטיבי. נדרש מאמץ-נגדי רב כדי לחסום את הזרימות של ארגון – אם אינך מאמין לכך, אזי מדוד זאת על-ידי המאמץ שאתה משקיע בניסיון לגרום לכך שדברים יזוזו. מה דוחף בכיוון הנגדי חזק כל-כך? מצבי חירום נגרמים. הם לא קורים סתם. וכל דיון באזור שבו הסטטיסטיקות פשוט אינן עולות יחשוף לא רק רשלנות גרידא, כי אם פשעים של ממש בנוסף לכך."

מכתב מדיניות של מהש"ה 16 בינואר 1966 ע', מצב הפעולה של 'סכנה' (OEC Vol. 1, p.553)

אם מישהו שם מאמץ כבד כדי לדחוף גרף למעלה והוא לא עולה למעלה, אז חייב להיות מאמץ-נגדי סמוי כדי לשמור אותו למטה."

מכתב מדיניות של מהש"ה 6 בנובמבר R1966 פרסום I, פרשנות של סטטיסטיקה, ניתוח של סטטיסטיקה OEC Vol. p. 335

"מנהיגות אדישה ואפילו חוסר פעולה אינם יכולים לדחוף סטטיסטיקה מטה. רק דיכוי פעיל יכול. "

מכתב מדיניות של מהש"ה 10 בפברואר 1966 ע', שיקום הטכנולוגיה (OEC Vol. 4, p.1087)

"התברר שהסיבה כולה לכל חוסר שגשוש של ארגון היא פנימית. לאזור של הציבור סביב הארגון ישנו קשר מועט מאוד לשאלה אם הסטטיסטיקות עולות או יורדות."

מכתב מדיניות של מהש"ה 7 במרץ 1972 ע', פרסום I, סדרת קצין ייסוד 1, קצין הייסוד (Management Series Vol. 2, p.3)

"יישום גרוע של הטכנולוגיה גורם לכך שיהיה זה כמעט בלתי אפשרי להביא לארגון פרקלירים או תלמידים."

מכתב מדיניות של מהש"ה 29 במאי 1961, פרסום I, סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 3, איכות ואדמין בארגונים מרכזיים (OEC Vol 7, p.837)

"הציבור מתרחק בהמוניו מארגונים שמסלפים טכנולוגיה. הוא נמנע מכנסים וכו' שיש בהם טכנולוגיה ב- via."

מכתב מנהלי של מה"ש 1 בספטמבר 1964,הרצאות טכניות על ידי אנשי סגל אחרים (OEC Vol. 7, p.1191)

"הציבור שונא שנאת מוות מניעת דיאנטיקה וסיינטולוגיה ממנו."

מכתב מדיניות של מהש"ה 25 ספטמבר 1972, החזרה לקווים של תלמידים ופרה-קלירים OEC Vol.4, P. 269

"אך האמת היא שהציבור נמצא איתך רק כל עוד התוצאות אכן מושגות. ברגע שהן אינן מושגות, איזורים נכנסים למורת רוח."

מכתב מדיניות של מהש"ה 26 באוקטובר 1971, סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 6, הורדת הרמה של הטכנולוגיה (OEC Vol. 5, p.97)

"למדתי במשך השנים את הדבר הזה: רמת הסטטיסטיקות הכללית שלנו נגרמת מבפנים.

"אנחנו יכולים לגרום סטטיסטיקות כרצוננו. פעולות חיצוניות אינן משפיעות עלינו. עיתון יכול לכתוב כמויות של אנתטה ולא תהיה לכך כל השפעה על הסטטיסטיקות שלנו."

מכתב מדיניות של מהש"ה 18 במרץ 1977 ע'א', עודכן 6 בנובמבר 1990, סדרת נתונים 43, הערכה ומערכות צעדים (Management Series vol. 1, p.167)

"הציבור תמיד נמצא שם. כל פעולת אויב אינה משנה את הסטטיסטיקות שלנו. הן משתנות בתוך הארגון או על ידי הוראות מגבוה."

ED של ל.ר.ה. 104 בינ"ל, מערכת צעדים מס' 1 למכירות ולהעברה של אודיטינג, 2 ביוני 1970 (OEC Vol. 5, p.258)

"מה שהורס ארגון זה החיידקים שלו עצמו."

קלטת: לוח ארגון ו- livingness מ-6 באפריל 1965

"לכן המפלצת שעלולה לטרוף אותנו עד תום איננה הממשלה או הכהונה הגבוהה. זהו הכישלון האפשרי שלנו לשמור על הטכנולוגיה שלנו ולהתעסק בה."

מכתב מדיניות של מהש"ה 7 בפברואר 1965, סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 1, שמירת סיינטולוגיה פועלת (OEC Vol .0, p.7)

"יש לך רק נתון יציב גדול אחד:

אם זה לא פועל, זה שוּנה."

עלון מהש"ה 20 במאי 1969, שמירת דיאנטיקה פועלת באיזור כלשהו (OEC Vol.VIII, p.415)

"נטישת הטכנולוגיה התקנית לטובת פתרונות יוצאי דופן. דבר זה תמיד נוכח כאשר מתרחשת התמוטטות של הדיביזית טכנית."

מכתב מדיניות של מהש"ה 10 בפברואר 1966 ע' פרסום II, ,שיקום הטכנולוגיה (OEC Vol. 4, p. 1087)

"דבר שרירותי הוא קרוב לוודאי פשוט 'למה' מוטעה שנאכף בכוח החוק. ואם הוא נאכף באופן כזה, הוא ימוטט את המקום."

מכתב מדיניות של מהש"ה 13 באוקטובר 1970, פרסום II, סדרת נתונים 19, ה'למה' האמיתי (Management Series Vol.1, p.82)

"הכנסת נתון שרירותי לבעיה או לפתרון פותחת פתח להמשך הכנסתם של נתונים שרירותיים לבעיות ולפתרונות."

סיינטולוגיה 0-8, ספר היסודות, פרק 3, המשוואות, הלוגיקות והאקסיומות של דיאנטיקה (לוגיקה 15)

"כל פעם שנתון שרירותי מוכנס יש לזה את התוצאה של הפחתת הרציונל והטון של הקבוצה ככלל ויוביל להכרח להכניס שניים שלושה נתונים שרירותיים נוספים."

מאמר של ל.ר.ה מיום 11 בדצמבר 1950, דיאנטיקה לקבוצות (מהדורה ראשונה של מחקר וגילוי כרך 5, עמ' 261)

"מחקר מגלה שארגונים דועכים ומועדים פשוט ואך ורק משום שפעולות חיוניות יוצאות משימוש או דברים שרירותיים מונהגים."

מכתב מדיניות של מהש"ה 29 בדצמבר 1971ע'ב' עודכן 4 בספטמבר 1990, נציג פלאג, מטרה של (OEC Vol. 7, p.1407)

לכן מסקנתי היא, שאתה, דיויד מיסקביג', הנך אדם מדכא במלוא מובן המילה, כפי ש-ל.ר.ה. אומר "מפלצת אמיתית", ושאתה הוא האדם האחראי להתדרדרות של הכנסייה וחוסר השמחה הכללית שקיים בין חברי הצוות והקהל הרחב. קל להסביר את זה: אתה הוא אדם מדכא, חברי הצוות והקהל הרחב הם מפ"ל לך.

אז מה היא המטרה של מכתב זה?

דבר ראשון לומר לך שאני מתפטר בזאת מכנסיית הסיינטולוגיה, כיוון שאתה הצלחת לחטוף אותה ולהפוך אותה לקבוצה סנאית. טיפול מבפנים אינו אפשרי, כיוון שאתה ממש הפכת את כל האיזור למפ"ל, יצרת סביבה מסוכנת שבה סיינטולוגים עוסקים בצורה קבועה בחסימת-מחשבות, ריסון תקשורת, not-ising, dub-in, והרבה החליפו טרמינלים איתך. אני יכול לדמיין את ערימות דוחות הידיעה שנשלחו למשרד שלך כל יום, ודבר בקשר אליהם לא נעשה מעולם.

לעומת זאת, אני איני מתפטר מסיינטולוגיה. אני מאמין איתן בפילוסופיה ולמעשה אני מיישם אותה כאן, עכשיו. אני אהיה לעולם מגן נאמן של סיינטולוגיה ואעשה כמיטב יכולתי לקיים את "שמירת סיינטולוגיה פועלת".

אני מצטרף לקבוצה של סיינטולוגים עצמאיים, אשר למעשה משגשגת ובאמת מתרחבת, ואשר בה מתן שירותים של טכנולוגיה תקנית של ל.ר.ה היא מציאות. אז, כמו רבים אחרים לפני, אני הולך.

ואיש איש בתורו, דומה מאוד לטיפה שהופכת לטיפטוף, והטיפטוף הופך לזרם, והזרם הופך לנהר…אתה תמצא את עצמך יום אחד לבד, ללא איש שיאזין לך, ללא איש שילך אחריך. לבד עם הבניינים המדהימים והריקים שלך.

דבר שני, זה כדי לגלות לך שאני יודע. כיסוי העיניים ירד. אני יודע מה שאתה עשית ואני יודע מה שאתה עושה. ככל שזה נוגע אלי, אתה יכול לקחת את "התכוונות הפיקוד" שלך ולדחוף אותה!

ואתה יודע, הנצח הוא זמן ארוך מאוד והוא לפנינו. אתה יכול להרוס את הכנסייה, אבל אתה לא תהרוס את סיינטולוגיה.

אני מעמת אותך היום, אבל אתה תצטרך לעמת אותי יום אחד ולשלם על פשעיך. ואכן אתה תשלם.

לואיס גארסיה.

"קבוצה אמיתית חייבת הנהלה שעוסקת באהדה, ממשות, ותקשורת, ולכל קבוצה הזכות המלאה לחסל, להגלות או להשעות הנהלה כזאת, כאשר בדיקה מלאה והגיונית מגלה שהנהלה זו אשמה בעיוות או הפחתה של אמ"ת. אמ"ת היא קדושה."

מאמר על הנהלה

"לגנות באופן פעיל את הדיכוי של ידע, חוכמה, פילוסופיה או נתונים אשר יעזרו למין האנושי."

סיינטולוגיה 0-8, ספר היסודות, פרק 8, תקנונים ועקרונות התנהגות, תקנון הסיינטולוג פברואר 1969

"[אנשים] לומדים לסתום את הפה שלהם וזה הלקח הלא נכון. כאשר אתה בספק, דבר. כאשר אתה בספק, תקשר… אתה תהיה מצליח לכל אורך הדרך אם רק תזכור את זה."

הרצאות הפניקס 1954

"מה היה קורה אם כל האנשים היו חופשיים דיים לדבר? אז, ורק אז, יהיה לנו חופש"

מכתב מדיניות של מהש"ה 8 בפברואר 1960, גם לאנשים ישרים יש זכויות (OEC Vol. 0, p.461)

"התבונן, אל תקשיב"

מכתב מדיניות של מהש"ה 7 בפברואר, סדרת שמירת סיינטולוגיה פועלת 1, שמירת סיינטולוגיה פועלת

%d בלוגרים אהבו את זה: