מרכז דרור- סוללים את הדרך שלך ל- OT

מרכז דרור מעביר מגוון קורסים והדרכות אישיות בנושאים שונים. כל קורס מטפל בהיבט מסוים בחיים של האדם שיש לו תשומת לב עליו או שהוא רוצה לשפר אותו. בדרור תוכל ללמוד להיות אודיטור ובעזרתם לפתח קריירה מבטיחה כסיינטולוג מקצועי המסייע לאחרים לעלות על הגשר.
מרכז דרור מעביר את כל הגשר לחופש מלא כפי שפותח על ידי רון האברד. ניתן לקבל אודיטינג מבוא המיועד לקהל חדש, לעשות את תהליך הטיהור ואת השלבים של הגשר 0 עד IV. אתה יכול לקבל דיאנטיקה של העידן החדש על מנת להשיג את המצב של קליר ואז גם לעשות את תהליך הוידוא למצב קליר, CCRD. בנוסף, דרור מעביר את התהליך הייחודי, תהליך הסרת מטרות כוזבות (FPRD), אשר מסיר את המחסומים להשגת מטרותיך. תהליך זה יגביר את יכולותיך בכל תחומי החיים.
מרכז דרור הצטרף לאחרונה למרכזים הייחודיים אשר מעבירים את כל רמות ה- OT. בדרור צוות טכני מהבכירים בעולם אשר יעביר אותך בביטחה ובאופן תקני לחלוטין דרך "קיר האש" (OT3) ועד למצב ההווייה המופלא של סיום Solo NOTs, הגשמת מצב של היעדר Case וגורם על החיים בכל הדינמיקות.

 

(הערה: עקב הטרדות ואיומים של כנסיית הסיינטולוגיה, נאלץ מרכז דרור לשנות חלק מהמינוחים בהם אנו הסיינטולוגים משתמשים. ראה מאמר בנושא הכולל את רשימת המונחים החדשים בהם משתמש מרכז דרור.)

 

אנו שמחים להציג את חברי הצוות של מרכז דרור:

 

אביב ברשדסקי, אודיטור ומפקח מקרים
Aviv Bershadsky

אביב הגיע לדרור בשנת 2000 בעקבות המלצה של חבר ששירת איתו בצבא. אחרי שעשה מספר קורסים בדרור, החל לעבור הכשרה גבוהה בארץ ובחו"ל. אביב מסביר: "בשבילי להיות אודיטור זה המקצוע המספק ביותר. הוא מסתדר טוב עם המטרה שלי לעבוד עם אנשים ולגרום לכך שיהיו מאושרים ובעלי מודעות גבוהה. אני קידמתי את המהלך שלנו להתנתק מכנסיית הסיינטולוגיה. חקרתי נתונים מקוריים של רון האברד ובדקתי את רמות ה- OT ונוכחתי שבתוך הכנסייה חומרים אלה עוותו ואין אפשרות להגיע לחופש רוחני מלא. מאז שנעשינו עצמאיים התקדמתי מאד גם ברמות הגבוהות וגם בהכשרה שלי כאודיטור. היום אני אחראי להעברת הרמות המתקדמות בדרור ויש לנו תוצאות מצוינות עליהן אני מאד גאה."

דימה דובינין, אודיטור ואחראי תהליך הטיהור
Dima Dubinin דימה הגיע לדרור בשנת 1996 בהיותו תלמיד תיכון. דימה עבר מסלול הכשרה ואודיטינג בדרור והמשיך את לימודיו בארץ ובארה"ב בתחומים רבים. דימה אומר: "תמיד רציתי לעזור לאנשים. בדרור אני ממלא תפקידים רבים, אודיטור, מפקח בחדר הקורסים ואחראי תהליך הטיהור. דרור הוא המקום המושלם בשבילי כי רק פה אני יכול להעלות יכולות של אנשים ולעשות אותם מבסוטים."
כרמלה ויצמן, רישום קהל חדש ומדריכה אישית
Carmela Weizman

כרמלה הצטרפה לדרור ב- 1996 לאחר שעברה לגור בחיפה. לפני שהגיעה לדרור, כרמלה קיבלה שירותים בדימור בתל-אביב. כרמלה מספרת בהתרגשות: "במהלך השנים שאני בדרור עזרתי לאנשים רבים להשתפר בתחומים שונים בחיים שלהם. כשמגיע אדם חדש לדרור, אני זאת שמקבלת אותו לראיון ולייעוץ בנוגע למסלול הלימודים שלו. ההתמחות שלי היא לעזור לאנשים בשיפור זוגיות בייעוץ להורים, ובעזרה לילדים. אני גם מסייעת בשיפור כישורי למידה וביישום אתיקה אישית לעבר הישרדות טובה יותר. טוב לי בדרור כי רק פה אני יכולה לתרום במידה כה רבה לסביבה שלי."

מוטי ויצמן, גזבר ואחראי מנהלה
Moti Weizman מוטי הגיע לדרור בשנת 2006, אחרי ששימש כחבר צוות במרכז לסיינטולוגיה בתל אביב במשך 6 שנים. מוטי מספר: "דרור זה הבית שלי. זה המקום שבו הכרתי את אישתי, זה המקום שבו ראיתי איך עוזרים לאדם להעלות את היכולות שלו. אני גאה להיות חלק מהעשייה הזאת."
דני למברגר, מנהל המרכז
Dani Lemberger

דני פעיל בסיינטולוגיה, יחד עם תמי, משנת 1980. דני עבר הכשרה רבה בתחומים מגוונים, כולל טכנולוגיה ניהולית, מומחה אתיקה, פיקוח חדר קורסים ואף אודיטור רמה 5. דני ותמי הקימו את מרכז דרור ב- 1992 ומאז דני מנהל את המרכז. במשך השנים, המרכז התרחב והפך להיות אחד המרכזים המובילים בתחום של קידום אישי ושיפור בחיים. דני אומר: "המטרה שלנו היא לשקם את סיינטולוגיה למה שהיתה בתקופה שרון ניהל את הארגון. התלהבות, חופש יצירה, תקשורת עם הקהל, איכפתיות כנה. רק סיינטולוגיה יכולה להביא אנשים לחופש רוחני ולשקם את נצחיותו של האדם. רון קבע: "We deliver what we promise", שפירושו: אנו מספקים את מה שהובטח. רק אנשים חופשיים ובעלי יכולת מסוגלים לקיים הבטחה זו."

תמי למברגר, אודיטור ומפקחת מקרים ראשית
Tami Lemberger תמי החלה את דרכה בסיינטולוגיה בשנת 1980, ומאז ממשיכה לעבור הכשרה כאודיטור ברמה הגבוהה ביותר. מאז תחילת הפעילות של מרכז דרור בשנת 1992 תמי נותנת אודיטינג ומשמשת כמפקחת הראשית. תמי משתפת: "המטרה שלי, כשהקמתי את מרכז דרור, היתה להפיץ את הטכנולוגיה של רון האברד במזרח התיכון. אני שמחה שאנו עושים זאת בהתמדה גם היום. הסיפוק שלי בחיים הוא לראות הישגים ושינויים בחיים של אלה המקבלים ממני אודיטינג."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>