לחזור אל המסלול לחופש רוחני

הגשר של רון

עמותת הסיינטולוגים החופשיים בישראל גאה להציג בפניך את הגשר לחופש רוחני מלא כפי שבנה אותו רון האברד. חקרנו את הגשר לאחר שנוכחנו לראות שבתוך כנסיית הסיינטולוגיה נעשו עיוותים ושינויים חמורים. האמת שנחשפה היא, ש"הגשר" נוסח הכנסייה אינו נאמן לרון האברד.

מתברר, שבתחילת שנות ה- 80' של המאה שעברה, לאחר שרון הפסיק להיות פעיל בניהול כנסיית הסיינטולוגיה, בחור צעיר בשם דייויד מיסקביג' הצליח בתחבולות שונות להשתלט על הארגון. מיד עם ההשתלטות, התחיל מיסקביג' בסילוק האנשים הטכניים הבכירים ביותר אשר עבדו עם רון ובסילוף הטכנולוגיה. על ההתרחשויות בתקופה זו נכתב רבות באתרי אינטרנט שונים ולא נדון בזה כאן.

הגשר אותו הפיץ מיסקביג' באותה תקופה העלים את רמות ה- או.טי. המקוריות שרון האברד כן פיתח, רמות או.טי. IV עד VII, ו"שתל" במקומן את תהליך NOTs שרון שחרר ב- 1978. לתהליך NOTs רון לא נתן מספר של רמת או.טי. אלא אמר שהוא יועבר אחרי או.טי. 3, לפני או.טי. 4. ראה בנושא זה מאמרים נוספים באתר: 1. סרטון תדרוך טכני בעקבות הסיור בארה"ב; 2. מאמר מאת דני למברגר "סיור חוף-לחוף 2013"; 3. מאמר של אביב ברשדסקי, רמות ה- או.טי.

בנוסף, בגשר של הכנסייה מופיעים שירותים ורמות שאינם קיימים כלל. בגשר מופיעות רמות או.טי. עד OT XV (או. טי. 15) אך רמות אלה, מעל ל- או.טי. VIII, לא מועברות בשום מקום בכנסייה ואפילו לא קיימות. הסיבה היחידה שהן מופיעות היא להוליך שולל את ציבור ה"מאמינים" ולטעת בהם תקוות שווא שיום אחד בעתיד יזכו לגאולה ולחיי נצח. הונאה זו מאפשרת לשלוט בציבור, לאיים עליהם לבל יחרגו מהתנהגות מותרת ולסחוט מהם כספים. בגשר של הכנסייה מופיע תהליך Super Power שלא מועבר עדיין אך עשרות מיליוני דולרים גוייסו כדי לבנות בניין ענק ומיותר.

הגשר המדוייק, אשר מבוסס על חומרים מקוריים של האברד, שוחזר לאחר מחקר מקיף שערכו חברי העמותה במשך השנה האחרונה. הסימוכין עליהם התבססנו כוללים, בין היתר, את המאמרים הבאים: יומן רון מס’ 30, “1978 – השנה של טכנולוגיה חדשה מהירה כברק”, 17 דצמבר 1978; “התיאוריה של טבלת השלבים החדשה”, 12 דצמבר 1981; “טבלת השלבים היעילה לשלבים הנמוכים”, 12 נובמבר 1981. בנוסף, אספנו ולמדנו את הספרים הבסיסיים של סיינטולוגיה, המהדורות המקוריות שרון אישר אותן. קראנו מאמרים של רון בהם הוא מסביר את הגשר ואיתרנו את טבלאות הגשר שרון אישר.

כדי לוודא שיכפול מלא, ושלא "פספסנו" שום דבר, ערכנו ראיונות מקיפים עם מומחים טכניים בכירים ביותר. שיקומו של הגשר הושלם לאחרונה בעקבות סיור מקיף שערכו תמי ודני למברגר בארצות הברית, במהלכו נפגשו עם אותם אנשים, אשר שירתו שנים רבות בארגון הימי ועבדו בקירבה לרון האברד. דו"ח מלא אודות הסיור שלהם נמצא כאן. עם שובם מארה"ב, דני נתן תדרוך לחברי העמותה בו תוכלו לצפות כאן.

הגשר של רון כפי שמופיע בהמשך מראה את כל השלבים והשירותים הידועים לנו ושאותם ניתן לקבל היום בישראל וברוב המרכזים העצמאיים בעולם. לצערנו, לא תמצא בטבלה שירותים כגון ה- L's הכוללים L10, L11, L12 וגם אין כאן KTL/LOC אשר אין באפשרותנו להעבירם. מתוך נאמנות שלנו להנחיה של רון: "We deliver what we promise", שפירושה: "אנו מספקים את מה שאנו מבטיחים", תמצאו בטבלה שלהלן, את כל הגשר לחופש רוחני מלא אותו אנו מבטיחים לך, כפי שאכן אנו יודעים לספק אותו.

פרוייקט שיקום הגשר התבצע על-ידי האנשים הטכניים הבכירים של העמותה, כולל תמי למברגר, אביב ברשדסקי ודון שאול. עשרות אנשים ברחבי תבל נתנו לנו מידע חיוני שאיפשר לנו להשלים את המשימה. שחר צורף אחראית לעבודת העיצוב והגרפיקה.

טבלה זו מיועדת לשימוש חופשי, חינמי, של כל המעוניין להתקדם על הגשר ולעזור לאחרים להגיע לחופש רוחני מלא. להורדת קובץ להדפסה לחץ כאן.

כתוב לנו אי-מייל, ונשמח להעביר לך קובץ של הטבלה. נשמח לקבל הערותיך לאחר שתעיין ותלמד את הטבלה.

 

גשר מלא בעברית

 

 

 

 

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.